Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők valóban elnézik azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valóban elnézik azt ha egy pasi önállótlan, anyuka pici fia és szüleivel él ha borzasztó helyes?

Figyelt kérdés
Ismerek néhány ilyen pasit már 34 éves körüliek de mindig volt csínos barátnőjük ilyen belsővel
2016. dec. 30. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha borzasztó helyes akkor többnyire igen. De ezek a lányok nem a gyakorira járnak. :)
2016. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
nem érdekel, hogy te ismersz ilyet, én az ilyentől menekülnék, én nem leszek pótanyja annak az embernek, az ilyen pasik életképtelenek, kell a francnak az ilyen.
2016. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha jól nézel ki, akkor lehetsz lelki beteg is, bár bunkó nem. A bunkóság mindent felülír.
2016. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Én nem. A legutolsó dolog, amit akarok tenni, az az ilyen szintű gondoskodás. Már szültem volna gyereket, ha erre vágynék.
2016. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy valaki elnézi, de én nem. Ha gyereket akarok, akkor szülök vagy örökbe fogadok. Társnak életképes felnőtt férfire van szükségem, ha én önálló felnőtt vagyok nőként, akkor erre egy férfi is képes. Aki nem, azzal meg nincs dolgom.
2016. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem! Én sosem bírtam elviselni magam körűl az ingyenélőket..semmirekellők.
2016. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Persze, pár dugásig elnézik, aztán otthagyják a faxba.

Gondolom a csini barinők sosem cuccoltatják oda a szépfiúkat a lakásukba, hogy pótanyut játsszanak.

Inkább meghagyják a pici fiút a muternak.


A rossz hír az, hogy van pár évük, és már nem jut cicababa, mert inkább egy 25-30 éves szépfiúval fognak dugni, nem egy középkorú nyámnyila lúzerrel.

2016. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha még az ágyban is jól teljesít, dugópajtinak megtartanám.
2016. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Haa gaazdagok a szülők simán lehet valakije. Van ilyen ismerősöm 45 körül is apuci meg anyuci (vagyis már nem, mert az anyja meghalt tavaly) és van felesége aki jól beült a jóba ezzel. Puja is van aki máris pályázik a "nagypapa kicsi onokája" címre.


És mind rettenet gazdagok, mert mocskos svindler volt anno nagypapi... (komcsi trotyakos, sosem dolgozott igazából csak a lopás ment)

2016. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!