Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagyon fiús vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon fiús vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintetek tenyleg tul fiús lány vagyok? Jelenleg 19 eves vagyok, sok hobbim van szeretek olvasni neha irok, mangát animét nezek olvasok emellett inádok barkácsolni. Van a picénkben egy kicsi műhelyem is. Mivel meg a szüleimmel lakok. Ninvs sok barátom. Nem festem sem az arcomat sem a körmömet sem a hajamat. Nem hordok magassarkút mert fáj bene a bokám. A természetesebb dolgokat jobban szeretem. A legtöbb időmet megis videojátékozásba ölöm. Szeretem piszkálni is. A klasszikus zenét es a rockot szeretem mást nem igen. Most fogok érettségizni es orvos szeretnek lenni. Nincs barátom meg nem is volt. Viszont tetszett egy srác együtt járunk angolra. Nagyon megtetszett es sokat beszélgettünk nagyon kedves volt es azt hittem nem egyoldalú a dolgot. Erre ma hozzámvágta h tul fiús lány vagyok. Es mi soha nem illnénk össze. Többnyire egy fekete farmert hordok valamilyen most bakancsal. Es jobb szeretem a kényelmes mintsem a divatos ruhákat de nem melegitore gondolok

2016. dec. 30. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján a felületes szemlélőnek igen, fiús lehetsz. De ha valaki nem felűletes, az a kíváncsiságot a nem gyenge, hanem aktív nőt is láthatja/láthatná. Pláne ha mint nő fordulsz felé, higy szívesen alakítanál vele kapcsolatot
2016. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:
100%

inkább nem ez most a divat


nekem tetszik amit magadról írsz,,,kár hogy ilyen fiatal vagy

2016. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Kb mintha magamról olvasnék leírást csak 18 vagyok. :D Mondjuk én barkácsolni nem szoktam,de a videojátékok meg a sportok nagyon lekötnek. Öltözködésem is hasonló :) Kitartás, majd eljön a mi időnk is :)
2016. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem a tuskókat kéne észrevennetek...
2016. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem kicsit fiús vagy, de ez nem gáz. :)
2016. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem mindegy, hogy milyen nadrágot hordasz.

Utálom, hogy ezt írom, mert az öltözködésre nagyon nem szeretek adni, de az az igazság, hogy most eszembe jut egy-két dolog a gimnáziummal kapcsolatban éééés.... hát na.


Volt egy lány, aki MINDIG(értsd 99%, de nem emlékszem, hogy valaha nadrágban láttam) szoknyában volt. Nem hivalkodó, nem k*rwäs, stb. Szolid, csinos, látszódott a jó alakja benne, és nagyon-nagyon nőies volt. Tapadtak rá a csávók, mert mindig nő volt.


Voltak lányok, akik női nadrágban voltak, amiben szép fenekük látszódott, ha arról volt szó, és néha napján szoknyában jöttek (főleg persze nyáron), és rájuk is nőként tudtam tekinteni, mert nőiesek voltak.


Viszont ismertem egy csomó olyan lányt, akik szimplán nadrágban voltak, NEM női nadrágban, hanem férfi farmer, bő ing, nagy bőr öv, tudom is én ilyesmik. A lényeg, hogy egyáltalán nem látszódott meg a nőiességük. De nulla. A hajuk vállig érő volt, és mindig hátra fogták lófarokba... De semmi nőiesség nem volt bennük.


Kell a nőiesség. Ha bensőd fiús az nem zavar engem, de kitértél az öltözködésedre is... és hát ha valaki fiúnak hat kívülről, vagy legalábbis nem nőnek tűnik kívülről, akkor nem is tekintek rá nőként.


Tudom, hogy jöhet, hogy "de kövér vagyok, nincs jó alakom, anyám egy disznót nevelt" stb.


Egy 160 cm-s lány, aki 70 kg nagyjából négy éven keresztül osztálytársam volt, és mindig nagyon nőies tudott lenni. Csinos volt, szoknyában jött, hajpánt, hozzáillő fülbe való, mintha skatulyából húzták volna ki úgy illett mindene mindenhez. Még én is észrevettem és megdicsértem, pedig igazán nem értek az ilyenhez.

2016. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igazából ugyanez van a kicsit testesebb, teltebb nőkkel is. Problémának fogják fel ezt a tényt, és mivel ezzel vannak elfoglalva, nem veszik észre, hogy valakiknek ez nagyon is bejön. Fogadja el mindenki olyannak magát amilyen, a férfiak sem egyformák: lesz valaki aki rád talál :)
2016. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem azert hordok mindig fekete nadrágot, es olyat ami eleg teretbad mert testes vagyok. Sak gyűlölöm a feszulös dolgokat. Nem lehet bennük rendesen mozogni. Sot olyan bezártsági érzést adnak. Meg gyakran van h van rajtam harisnya furinadrág es egy farmer is. Köszönöm a válaszokat megnyugtattatok egy kicsit.
2016. dec. 30. 23:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem rád mondtam, hogy testes :) Csak a testes nők is gondnak fogják fel a testességüket, úgy mint most te a fiússágodat. Nincs ezzel semmi gond. Ismeretségi körömben is van néhány fiús lány, van barátja mindkettőnek. :)
2016. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy bő nadrágból is láttam baromi nőieset, ami nagyon jól néz ki. A lényeg szerintem, hogy ránézésre el tudjam dönteni, hogy fiú vagy-e vagy lány. És hogy ne nézzelek leszbikusnak, mert annyira fiúsan öltözködsz, hogy filmbe illően kategorikus leszbikusnak tűnsz tőle.
2016. dec. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!