Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok tőle ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok tőle ezek után az ajándékot?

Figyelt kérdés
A párom egy hajápolási termékeket forgalmazó cégnél dolgozik.Nagyon szerettem volna egy sampont, de mivel elég drága úgy gondoltam azt mondom neki inkább nem kérem az ára miatt.A párom karácsony alkalmából kapott a cégtől egy csomagot amiben pont benne volt a sampon, mellé pedig egy balzsam és egy olaj.A baj hogy akkor épp össze voltunk veszve és oda adta egy másik nőnek, aki "csak" egy régi ismerős (a kb 10.000 forintos csomagot).Ezt én csak utólag tudtam meg (azt is hogy kapott csomagot és hogy oda adta) mikor véletlenül megláttam hogy a nő ajuldozva köszönte meg egy üzenetben.A párom nagyon sajnálja hogy oda adta neki,azt mondta helyre hozza és "majd" kapok én is egy pont olyat.De nekem mar nem kell, engem ez nagyon zavart hogy össze vitázunk 2 napra és máris másnak adja azt amire én olyan régóta vágyok.Most én vagyok túl hisztis?
2016. dec. 31. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
így jártál 😂 máskor nem hisztizel pont ajándékosztás elött.
2016. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
A párod egy tahó.
2016. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ez nem hiszti, inkább csalódottság.

mondjuk én a helyedben leszarnám a csomagot és inkább azzal foglalkoznék hogy miért idegen nőnek ad ajándékot.

kivéve ha rokonról van szó.

2016. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Hülyék vagytok és nevetségesek, remélem belátod. Össze vagytok veszve, de az ajándék az kéne mi? :))) Nem is a párod ha össze vagytok veszve és emiatt elmarad az ajándékozás a szeretet ünnepén...
2016. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Ajándékozás. sokszor mennyi baj származik belőle. Konkrétan az ajándék nem érdekelne. Igen, csöppet hisztis vagy.
2016. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez nekem se nagyon OK, hogy két nap elég hozzá, hogy negligáljon. Sőt, mondjuk elég gyorsan lepasszolta azt a csomagot, nehogy meggondolja magát?
2016. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Hiszti vagy nem hiszti, de én is azt mondanám, hogy nem kell. Ha neki én csak ennyire vagyok fontos... hogy más nőnek adja amiről tudja hogy nagyon szeretném.

És különben is ez kicsit olyan hogy jól van kapsz te is de csak azért hogy fogd be a szád.

Mindenesetre levonnám a tanulságot az esetről, és a jövőbeli kilátásokról ezzel a pasival. Már úgy értem nem látok túl szép jövőt ebben a kapcsolatban.

2016. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Én megértelek, ez nem hiszti! Amikor tudta, hogy te szeretnél olyat a vita ellenére sem lett volna szabad ezt tennie. Én amikor összevesztem/összeveszek a párommal, mindig area gondolok, hogy ki fogunk békülni, ez csak pillanatnyi indulatok voltak. De ő akkor mire gondolt? Tudta, hogy te arra vágysz és vajon szándékosan, hogy "bosszút" álljon adta oda? Vagy szimplán csak nem érdekelte, hogy te mire vágysz? És pont egy másik nőnek? Nyilván tudom, hogy férfinek nem adhatta, de érted... A húgának, unokahúgának, anyjának, NEM! Egy másik nagybetűs Nőnek! Ez nem hiszti!
2017. jan. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BlackSword ***** válasza:
16%
Hát ez egy baromi nagy hiszti... Egyébként az történt, hogy mivel veled összeveszett, neki gbem kell, hát odaadta valakinek, hogy ne nála legyen porfogónak...
2017. jan. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem hiszti, teljesen jogosak az érzéseid. Persze ha pasi írta volna ki a kérdést és valahogy így hangzott volna, hogy "nagyon vágytam valamire, a párom megkapta és mivel pont összevesztünk, rohant odaadni más férfinak", na, ebben az esetben a nő r****c lenne és mindenki a pasit védené.


Én ezekután egyébként büszkeségből nem fogadnám el a csomagot. Megvenném magamnak vagy vennék másmilyet, ha kéne. Egyébként ki az a nő, akinek odaadta? Rokon, barát vagy valaki, aki csorgatja a nyálát a párodra? Mert ez sem mindegy, hogy kihez rohan egy összeveszés után.

2017. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!