Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok pótol ilyenkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok pótol ilyenkor az ünnepi menübe?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, de legtöbbször ő van nálam.

Bevásárolt tegnap,de csak italt (amiről jól tudja,hogy én nem igazán iszom alkoholt) és ilyen sóspereceket, hűlyeségeket,ami max.csak nassnak jó, jóllakni nem lehet tőle.

Tegnap főztem-süttem,készítettem,de az inkább a ma déli-esti-holnapi menü, errefel ő tegnap s ma reggel majd mind felzabálta,ma meg azt kérdi,hogy mit eszünk ezután??? Ráadásul annyit válogat,hogy sokszor azt sem tudom, mit készítsek,hogy megegye.


Eszem megáll, az égvilágon semmibe nem pótol,egész evben nem is nagyon dolgozott, csak pár hete kezdett dolgozni, s emiatt jogosan gondolja,hogy ki kellene szolgalni őt???


2016. dec. 31. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Kérd meg, hogy vegyen, ha nem nyitod ki a szád, honnan várod, hogy ha eddig nem vettd magát észre, majd most észre fogja?

Egyébként ilyen ingyenélővel miért vagy együtt?

Mi nem veszünk, ha megyünk a másikhoz,mert felváltva megyünk, de nincs semmi kicentizve

2016. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Mi sem élünk együtt, és jóformán állandóan nálam van. Saját keresete nincs, mert még tanul. Én nem csinálok ebből nagy ügyet, ahol jut egynek, ott jut kettőnek is. Válogatás nem jellemző a páromra, sok dolog van amit nem szeret. Általában olyasmit készítek amit ő is megeszik. De viszont ős is szokott főzni, és segít mindenben a ház körül, egy rossz szavam nem lehet rá. Válogatásról amúgy meg le is lehet szokni.
2016. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mondtam neki,amúgy,hogy ha valami spéci kaját enne , vegye meg,mert én bár többfélét keszítettem,megtörténhet,hogy egyebet is megkíván.

Errefel hazaállított csomó hűlyeséggel.S ma itt szinte már követelőzik nekem. Elmondtam neki,hogy a tegnap a 4-5 féle csoki s a tízféle sósperec helyett vehetett volna valami értelmesebbet, errefel megsértődött...Férfi létére..

2016. dec. 31. 12:45
 4/21 Sunshinedoll ***** válasza:
98%
"Mit eszünk ma?" - "Amit főzöl, magadnak, drága egyetlenem, mert én nem fogok neked, az biztos. " Aztán főznék magamnak valamit, amit én szeretek, ő meg azt csinál, amit akar :D Egye a kib-szott sósperecét.
2016. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én már szingliként ünnepelném az éjféli pezsgőbontást!

Neked miért jó egy ilyen lehúzós barommal lenni!?

2016. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Ja hogy férfi... Az úgy eléggé gáz. Férfi létemre a pofámról lesülne a bőr....
2016. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem jó. Valamikor közösen béreltük a lakást, eleinte nem is volt gond. Aztán úgy fél éve hirtelen rámszakadt minden, kiszállt minden költségből, sem lakbérbe, sem közköltségbe, de az égvilágon semmilyen költségbe nem pótolt,merthát neki 50 km-rel odébb van a saját lakása,amit fenn kellett tartania, de mégis letöbbször itt volt. Hozzá költözni nekem kizárt, vidéken él,ott semmi munkalehetőség, azért is döntöttünk anno közös albérleten itt.Épphogy megbírom egyedül fenntartani,magamra szinte semmit nem tudok költeni,nemhogy mindenféle igényének eleget tegyek ráadásul.Elmondtam ezt neki is, szószünet lett a vége pár hete. Nemrég békültünk ki,reméltem, megjön az esze,de ..nem úgy tűnik.Nem vagyunk pedig huszonévesek.. 35-40..
2016. dec. 31. 13:03
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

na velem nem lenne ilyen problémád mert profin főzök, mindent megeszek (a pacalon kívül) és általában én intézem a napi kajával kapcsolatos dolgokat -bevásárlás, főzés.

nincs mese váltani kell :D

30F

2016. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt élünk, a párom vette az ételeket és ő is főzött karácsonyra. Szerintem nagyobb arányban költ ételekre mint én, de nem tartjuk számon.

Legközelebb szerintem is szolgáld fel neki vacsorára a sós pereceit :D De még jobb lenne, ha inkább kiadnád az útját legközelebb helyett ennek a nagyra nőtt csecsemőnek.

2016. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha problémás a párkapcsolatod, elégedetlen vagy, akkor lépj ki belőle ahelyett, hogy a gyakorin panaszkodsz. Külön kasszázás = önzés. Párkapcsolat > < önzés. Jóreggelt!
2016. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!