Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós vagyok már a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós vagyok már a sok "mikor lesz lagzitok" kérdéstől. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen? 27/N

Figyelt kérdés
A párommal ebben a hónapban volt 3 éve hogy együtt vagyunk. Ő 33 éves, volt már egy házassága, 4 éve elvált ember. Van gyerek is. Nekem nincs se gyerekem, házas sem voltam még, de nagyon szeretném már "elkezdeni a sorrendet". Beszéltünk már ezekről a dolgokról viccesen is, komolyan is, tudja nagyon jól hogy szeretném. A kapcsolat első évében még lelkes is volt, azt láttam rajta hogy részértől minden OK, de mostanában fel se hozza. Én sem, mert nem akarom sürgetni, de kb. 1 hónappal ezelőtt volt egy csúnya veszekedésünk ebből kifolyólag, mert már elegem van az ismerősök, rokonok kérdéseiből, illetve nyáron és ősszel is voltunk lagziba, jó páran megjegyezték hogy mostmár mi jövünk. Két hete pedig a céges bulimon kezdték el a kollégáim, hogy mikor lesz már lagzi, úgy jönnének, ha így haladunk soha, meg szerintük már úgyse vesz el, stb. Ne értsetek félre, nem a társadalomnak és az ismerősöknek akarok házasodni, de már annyira vágyom rá és elegem van hogy ezzel nyaggatnak, ilyenkor olyan szomorú leszek hogy képes vagyok napokig rosszkedvű lenni. Vissza válaszolok én mindig értelmesen, frappánsan, de legbelül bánt, páromnak meg nem mondok semmit mert nem akarom hogy célzásnak vegye, de már kezd felőrölni az egész. Mit tehetnék, hogy jobb legyen addig?
2016. dec. 31. 15:27
1 2 3 4
 1/36 llorTllorT ***** válasza:
39%
mondjad már megvolt csak nem hívtatok meg senkit :)))
2016. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Jaj Istenem. Hogy mondhatnék ilyet? Nem fogok ilyet hazudni.
2016. dec. 31. 15:35
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszelj vele. Béla én az életemet házasságban képzelem el. Ha neked nem játszik, akkor ne húzzuk egymás idejét.


Ha igen akkor meg megbeszélitek mimor lesz az esküvő.


Tádám.


Oké nem.romantikus. de szeretnel meg 5 evig vele lenni aztan elhagyni ugyanezert?

2016. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
1 hónapja azt mondta, el fog venni de hagy legyen már az ő döntése mikor. Elég megalázónak érzem az egészet előtte is, mindenki előtt, hogy ennyit nem érdemlek, nem tart egyenrangú társának... Persze anno nem gondolkodott ennyit.
2016. dec. 31. 15:37
 5/36 anonim ***** válasza:
51%
Irtó bonyolult: "Majd, amikor eljön az ideje."
2016. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
10%

Ennek soha nem lesz vége, mert ha megvan a lagzi akkor meg a gyereket fogják kérdezni, aztán lesz-e második. Van akiről úgy gondolják jó poén cse sztetni, vagy nincs jobb témájuk.


Pár embert elküldesz a búsba többek előtt aztán leszoknak róla.


Házasodj vagy ne, de ne a kérdések miatt.

2016. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
13%

"de nagyon szeretném már "elkezdeni a sorrendet"



Ez a te igazi bajos nem öreganyád rikácsa.

2016. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 llorTllorT ***** válasza:
12%
27 évesen még nem érdemes pánikolni,ha tőled is el akar válni így egyszerübb,hogy nem vagytok lepapírozva ezt bíztos tudja már.nyugi valaki úgyis elvesz,ha nagyon akarod.ppp
2016. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
11%
Hadd talaljam ki, te alig multal el 20 eves es ugy gondoltad hogy egy 30as ficko mar biztos sokkal komolyabb... Stimmel?
2016. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Írtam hogy 27 vagyok, ő meg 33. Szerintem nem olyan hihetetlen ez.
2016. dec. 31. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!