Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új év, újabb veszekedések....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új év, újabb veszekedések. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Először is mindenkinek boldog új évet, jobbat mint ahogy nekem kezdődött.

Ma reggel felkeltünk a hajnalig tartó bulizásból a párommal, gondoltuk, h lezuhanyzunk és szexelünk egy jót. Minden jól is indult. Egy nyugis, összebújós szexre vágytam. A párom elkezdte dobálni ki a fiókomból a combfixet meg az ilyen olyan babydoll ruháimat. Mondtam neki, h ne haragudjon de nekem ezekhez most nagyon nincs kedvem, nem szeretném felvenni. A szexeink 90%-ban ezeket hordom, de sokszor már undorból veszem fel és csak azért mert neki tetszik és nekem nem... Tudja is h számomra ezek annyira nem jönnek be. Na most, erre ő felhúzta magát ezen és a fejemhez kaptam, h úgy viselkedek mint egy 50 éves kiégett... Kontráztam azzal, h kereshetsz mást ha neked ez nem jön be, h én ilyen vagyok, erre ő: lehet meg is fogadom...

Nagyon megbántott, azóta sírok a szobában.. El se hiszem, h ilyet mondott, amikor minden egyes kisebb nagyobb kívánságára ugorva van.. Szakítsunk?


2017. jan. 1. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok.
2017. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi mondjuk meg, hogy szakítsatok e. Döntsd el te. Szexre van eszetek, de egy döntést nem tudtok meghozni magatoktól.
2017. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
100%
Ha már sok hasonló veszekedésetek volt,akkor vagy meg tudjátok beszélni vagy ennyi volt....
2017. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2.-nél a pont
2017. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

"amikor minden egyes kisebb nagyobb kívánságára ugorva van"


Ez az első probléma. Túlságosan ki van nyalva a s*gge. Gondolom általában az van, amit ő akar, minden téren.

A szex két ember boldogságáról szól, nem arról, hogy csak a pasinak legyen jó, és csak ő kapja meg azt, amit akar. Attól, mert te épp másra vágysz, nem szeretnél olyat tenni, amihez nincs kedved, még nem vagy kiégett.

Többször előfordult már ilyen, hogy ennyire megbántott? Gondolom nem az első veszekedésetek ez, ha már a szakításon jár az agyad.

Anno az én exbarátnőm is hasonlót mondott, hogy majd keres akkor mást, ha nekem nem tetszik valami. (Keresett is utána) De sokszor csak indulatból mond ilyet az ember, és később megbánja. Ülj le vele higgadtan beszélgetni, mondjátok el egymásnak a problémáitokat, és változtassatok. Ha nem megy, és továbbra is ilyen dolgokon akad fenn, akkor lehet, hogy jobb lesz külön. Sajnos ebből a rövid leírásból nekem nem az jön le, hogy nagyon törődne és foglalkozna veled.


30F

2017. jan. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Ilyen szarok nélkül nem gerjed rád?

Mondjuk tudok még ilyet, akinek a nőjének latex szarokat kellett felhúznia mindig, mert arra indult be a lúzer faszija.

2017. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"szexeink 90%-ban ezeket hordom, de sokszor már undorból veszem fel és csak azért mert neki tetszik és nekem nem"


Nem akarlak megbántani, de ha pasid csak erre izgul, ezen nincs mit megbeszélni. Főleg, hogy még azt is mondta, hogy megfogadja a tanácsodat.

Egy kapcsolatban vannak kompromisszumok, de nem kell megtenned mindig mindent a másikért. A pasid egy tahó praszt. És ilyeneknek van barátnője, ezért sírok én már évek óta.

Én örülnék, hogy van egy barátnőm, aki szexelni akar, nem hogy még besírjak ilyeneken. Nem normális a pasid.

2017. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez gyakori, mármint hogy egyik, vagy mind 2 fél elkényeztetett és ha vmi nem úgy van, ahogy szeretné, akkor bekattan és lelépéssel fenyeget.

Ha nem élnénk ilyen hülye világban, ahol az első, hogy szexuálisan kívánjuk a másikat, a szerelem pedig 4.5.rangú, akkor egy kisebb nagyobb konfliktust is jól közvetetten el lehetne intézni.

2017. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Ezek alapján, amiket írsz, szerintem egy iszonyúan gyerekes es önző pasid lehet. Én biztos dobnam es sajnalom hogy minden szavara ugrasz mert gusztustalan módon vissza is el vele. :/
2017. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

tök mind1 mit írtok ide, az úgyis csak egy hiszti kérdés, ami leginkább arra jó hogy idegenek kibeszélje a sérelmeket a kérdező.

na meg hogy páran le fikázzák a csávóját, és ettől majd jön a lelki megnyugvása :)

2017. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!