Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már, hogy elhagytáto a párotokat (akár másik nő miatt), majd hónapok múlva rájöttetek, hogy vissza akarjátok kapni a régi életeteket, a volt párotokkal együtt? Működött?

Figyelt kérdés

MIndegy, hogy másik nő miatt vagy bármi más miatt léptetek le.

A lényeg, hogy hosszabb idő telt el, és arra jutottatok, hogy szeretnétek visszacsinálni az egészet.


Mennyi idő telt el, és az hogyan telt?

Bulikkal, vagy magatokba roskadva?

Már az elején sejtettétek, hogy rossz döntést hoztatok, vagy csak később alakult ki?

Ha később, akkor minek a hatására?


Esetleg az is benne van, hogy a magány miatt döntöttetek úgy, hogy akkor inkább visszacsináljátok, de abban már nem volt szerelem?


És ha sikerült, működött?


Valós esetek érdekelnek, nem olyan sablon dumák, hogy "oda a bizalom, ez már úgyse fog működni", főleg olyanoktól, akik még nem voltak ilyen helyzetben.


2017. jan. 1. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Én a női oldalról írok.

Otthagyott egy másik nőért és nagyon hamar vissza akart jönni :)

Segítek mi történt: a leveleit olvasatlanul törlöm.

2017. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerencsétlen ostoba az anyád...


Nincs szó visszafogadásról, nem nő vagyok.

Férfitársaimhoz szólt a kérdés, direkt kiemelve, hogy olyan írjon, akinek van tapasztalata, nem idióta semmitmondó válaszokat kértem.

És nem írtam ki még egyszer sem.

Nagyon korlátolt valami lehetsz, ha ennyit nem bírsz felfogni, hogy egy párkapcsolati problémák témakörben esetleg több embernek is lehet hasonló problémája.

Gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki kilépett a kapcsolatából, és jelenleg tipródik, hogy mi legyen, és emiatt másokhoz fordul.

De gratulálok az észjárásodhoz, büszke lehetsz magadra.

2017. jan. 1. 13:01
 3/6 A kérdező kommentje:

Én ma még nem néztem vissza a kérdéseket, és nem nézek senkit hülyének.

Sajnálom, ha ennyire korlátoltak vagytok.

A leírást még nem olvastam el, csak magát a kérdést.

Azt egy nő írta ki.

Én 28 F vagyok, és mi nem voltunk házasok.

Viszont jónéhány évig együtt éltünk, és talán hoztam egy rossz döntést. Nem tudom.

De nem számít, mit gondoltok, ha ennyi örömötök van az életben, hogy meghazudtoltok, hát hajrá, nekem van elég bajom, nem fogom ezen is még felhúzni magam.

Hátha idetéved valaki, aki képes lesz értelmesen válaszolni a KÉRDÉSRE.

2017. jan. 1. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen.

Azt hittem, hogy nekem jobb (vagyis szebb) nő jár, mikor egy fiatalabb csaj elkezdett rám nyomulni.

Belezúgtam, otthagytam érte a feleségem és a gyerekem. A lelkem mélyén mindig úgy gondoltam, hogy várni fog rám úgyis.

Aztán kiderült, hogy a csaj egy hisztérika, és hűtlen is. Vissza akartam menni a feleségemhez, de addigra volt pasija. Gondoltam, kivárom, amíg szétmennek, addig elleszek a csajommal.


A végén a csaj kidobott egy pasi miatt, kénytelen voltam anyámhoz költözni, a feleségem hozzáment a pasihoz, én meg hónapok óta egy randit se tudok összehozni.


Így jártam.

2017. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És megbántad az előző döntésed? vagy csak azért mentél volna vissza, mert a másik se volt jobb?

Szereted még a volt feleséged?


Az előzmények így kicsit hülyén néznek ki, de volt itt 1-2 idióta, aki azzal támadott, hogy 3 kérdéssel korábban már kiírtam ugyanezt a kérdést nőként.

2017. jan. 1. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elhagytam a feleségem, néha megfordul a fejemben hogy a gyerekek miatt nem kellett volna.

Nem másik nő miatt hagytam el, hanem azért mert nagyon megromlott a kapcsolatunk, és meg is csalt.

Már 1 éve hivatalosan elváltunk, és tudom hogy jó döntés volt, még úgy is hogy azóta nincs senkim.

A legtöbb ember(gerinctelenek) csak akkor lép ha ott a másik jelölt, és azt hiszik majd vele jobb lesz, ezért elhagyják a párjukat. Aztán kiderül hogy szarabb, mennének vissza az exükhöz, de nekik már nem kellenek. Megmondom őszintén, meg is érdemlik! Mégis hogy gondolod ha valakinek a szívét összetöröd és kidobod, akkor az majd tárt karokkal fog várni? Ne nevettess... Így jártál, keress mást és máskor próbálj meg nem bunkó lenni, ennyi a történet.

2017. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!