Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha zavar, hogy a párom kevesebbet keres?

Figyelt kérdés

Imádom, szeretem nem hagynám el de kicsit zavar, hogy még fiatalok vagyunk, most kéne építeni a jövőnket de úgy nehéz, hogy ő minimálbért keres, én keresek nettó 180 körül. Voltatok már ilyen helyzetben?

28F


2017. jan. 1. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Gáz, mert anyagias vagy.
2017. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Én, mindig háromszorosát, négyszeresét kerestem, mint a párom. Mivel volt, van szerelem, egyáltalán nem érdekel.
2017. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
azért ez sok mindentől függ, ha a párod azért keres ennyit, mert nincs még munka tapasztalata és ez egy kezdő fizetés, de a jövőben valószínűleg többet fog (nyílván ahogy ő is fejlődik) akkor szerintem felesleges ezen feszülnöd. Ha igazából kereshetne jobban, de lusta hozzá, akkor nem gáz szerintem, de akkor beszélhetsz is vele róla. Viszont azt ne felejtsd el, hogy még mindig sokszor előfordul, hogy egy nő ugyanazért a munkáért kevesebb pénzt kap mint egy férfi.
2017. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
A 180-tól se lennék elájulva nagymenő
2017. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
A jobb érzésű férfiaknak még imponál is, hogy többet keres a nőnél. Gáz, hogy ez az elsődleges szempontod..
2017. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes vagy!

Én Nőként! Azért (IS) tettem félre a " pár keresést " ! Mert, borzasztóan zavarna, ha akivel együtt vagyok, jóval többet keresne, több iskolája lenne, stb.. Szerelem ide vagy oda, a hosszútávú dolgokba is bele kell gondolni.

2017. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Igen, gáz, hogy zavar. Attól jobb ember lenne, ha ő is nettó 180-at keresne? Egyébként meg az is alig több a minimálbérnél. Ő tudja, hogy ez zavar téged? Pont ilyen helyzetben nem voltam, csakolyanban, hogy a volt párom nem is akart dolgozni, mert még nem találta meg a neki való állást, ezt játszotta vagy 2 évig, ki is tettem.
2017. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Az zavarhat, hogy minimál bért keres, mert ez nem normális, hogy egy ember ennyire kevés pénzt kapjon. Szerintem ebben ki kellene találnotok valamit. És csak részben azért, mert mi van a közös bevétellel, de ne adj isten szakítotok, akkor mi lesz vele. Kezdjetek el dolgozni ennek a megoldásán.
2017. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne már gáz?

Elég megnézni, hogy ennyiből ketten mire jutnak hosszú távon. Pl. pont tegnap rugózott azon egy kiscsaj, hogy ő 80-at, a pasija 150-et kap, hogy lehet kisakkozni, hogy neki több pénze maradjon meg.


Nem mindenki keres minimálbérért, még csak 3 diploma se kell hozzá, hogy többet kapjon!


A helyedben adnék egy esélyt, de ha hosszú távon nem akar változtatni a helyzeten, akkor hanyagold.

Olyan helyzetben bárki lehet, mikor ideiglenesen rosszabb munkát is bevállal, de közben próbál jobbat találni.

Ha már 2 éve nem lép, akkor az gáz!


35/n

2017. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Attól függ. Azért dolgozik itt, mert szakmájába vág? Mert akkor megértem. Amúgy meg keressen mást. 180-as fizetést nyolc általánosssal is megkap az ember, ha ügyes.
2017. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!