Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Női szemmel milyenek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel milyenek a mai férfiak?

Figyelt kérdés
Férfi,nő,stílus,kinézet, belső

2017. jan. 1. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
iszonyat jók. Gondolom ezt férfiként:)
2017. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

fenomenálisak!!!!!

amazing, wonderful men !!

30F :D

2017. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Írjon már egy fruska, hogy milyenek vagyunk:)
2017. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Sokfélék.

22N

2017. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Mindegyik más.

L/22

2017. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

csak arról tudok véleményt mondani, amit látok, tehát, hogy milyen a belső tulajdonsága arról semmit, mivel nem ismerem őket:


tehát nagyon sok az agymosott divatmajom (szűk naci, ecsethaj, szakállmánia, bokavillantás, szakadt nadrág), plusz okostelefonfüggő. nagyon elnőiesedtek sokan: pl. szűk nadrág, vonalkódvékonyság, nulla izomzat, kényes viselkedés, a másik véglet pedig a fittnesimádat a túlzott izomzat


az, hogy egyesek a feltűnési viszketegségükkel a gyenge belsőjüket akarják elfedni és ezzel kompenzálni, azt nem tudom, de mindennek oka van!


ugyanúgy egyébként a mai fiatal csajokról is hasonló a véleményem!

2017. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Én 22 vagyok és előre jelzem, nem általánosítani akarok és mélységes tisztelem a kivételeknek, DE amit nap, mint nap látok az teljesen elkeserít. Az egyetemen hemzsegnek a csőnadrágos, ecsethaju vagy épp konytos díszb*uzik. Az utcán sétálva hasonlókat látok, buli helyekről ne is beszéljünk.. Többségükben semmi férfias nincs, teljesen el vannak nőiesedve.. Annyi a baj, ahogy olvastam valahol a neten, hogy a mai srácok jobb nők, mint én..(vagy valami ilyesmi). És tényleg. Nyámnyilák, és sokukat a buli, szex, pia érdekli csak, ezzel teljesen elvannak, komolyabb dolgokra nem is igazán gondolnak. Én nem nagyon tudtam még velük értelmesen elbeszélgetni, bár rám 10bol 10 ember mondja azt, hogy érettebb vagyok a koromnál.

Kapcsolatra is némelyik olyan alkalmatlan, hogy az szörnyű. Randiztam egy sráccal pl, akiből úgy kellett mindent kihúzni, tesze-tosza, fogalma nem volt semmiről, udvarlás/kedvesség nuku. A másik, akivel még csak ismerkedtünk máris a szexről beszélt.

Eddig nekem idősebb férfiakkal volt csak szerencsém, ok már azért férfiassbbak, vannak akik vágynak a hosszútávú kapcsolatra, lehet komolyan beszélgetni velük, mélyebb témákról is stb. De persze ott is vannak a fent említett kinézetű és mentalitasu srácok, de szerencsére többségében nem ezt tapasztalom.

2017. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
#7-es vagyok: amúgy a lányokról is hasonló véleményen vagyok.. sajnos elég sok a r*ibi.
2017. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%

elképesztő dekadencia jellemzi a most felnövő korosztályt.a kultúra, intellektus utáni vágy teljesen kihalt,hiába egyetemisták, semmit nem tudnak a világról és nem is nyitottak rá.

Tisztelet a kivételnek, kevés fiút ismerek aki értelmes, de ők kicsit szobanövények.

2017. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes, hogy a sok ecsethajú, designer ruhás srácot mennyire leszólják a lányok, de a normális, átlag férfiakon meg pont azt kérik számon, hogy nem ecsethajú designerpasik :)
2017. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!