Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én reagálom túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

Egy hónapja van barátom akivel évekig voltunk előtte barátok,ő akart többet elejétől kezdve bennem nagyon sok idő után jöttek elő az érzések. De azóta,hogy együtt vagyunk sokkal kevesebbet keres amit szóvá is tettem,akkor javultak a dolgok,most ünnepek miatt nem ovltunk együtt,mert el kellett utaznom a családhoz. Szilveszterkor nem keresett végig,még a mai napon is kb két szót,ha írt,mondtam beszéljünk de arra hivatkozott,hogy rosszul van. Estére kitalálta,hogy épp nem tud beszélni telón,majd kiderült,hogy programja lesz azt már nem tudta megmondani,hogy kivel és esetleg hajnalban beszélhetünk.

Én ma már sírtam is,mert gyűlik bennem a feszültség,szilveszterkor is azért kicsit féltettem mert tudtam,hogy nagyon részeg lesz emiatt nehezebben aludtam el,aztán az,hogy egésznap semmit nem mondott pedig kerestem és csak a kifogásokat gyártotta.Most pedig az,hogy kiderült valakivel van éppen és ezért nem tud velem beszélni..

Volt,hogy mondtam neki ,hogy felhoztam neki,hogy ne legyünk együtt ha nem képes kompromisszumra,de mindig erősködik,hogy legyünk együtt. én tényleg nem értem,ha szeret akkor miért oko fájdalmat nekem?


2017. jan. 1. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
1Meggondolta magát és màr nem akarja komolyan a kapcsolatot csak ha igy viselkedik akkor nem lessz semmi a kapcsolatotokbol!2ultimatumot adsz hivd el magadhoz hogy beszélni akarsz vele komoly a dolog és majd elvàlik mennyire gondolja komolyan a kapcsolatot!
2017. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs miért tepernie,hiszen együtt vagytok. Mutasd meg neki,hogy könnyen elveszíthet,ne keresd ,ha ennek ellenére nem keress,akkor nem érdekled annyira már. ( Kicsit rosszul hangzik,én is voltam hasonló helyzetben, és kiderült,egyszerűen csak jó érzés,hogy van egy állandó muff.)
2017. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!