Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom többet akarjon fényképezkedni?

Figyelt kérdés

Annyi ismerősöm glfotóját látom nap-mint nap, édes, szerelmes képeket tesznek fel... Elmennek fényképészhez, a fiú fotózza a lányt stb.

Nem vagyok egoista, de nagyon szeretném hercegnőnek látni magam és jól esne, ha ez a barátomat is érdekelné.

Próbáltam őt kérni, én néha fotózom őt, neki viszont sosem jut ez eszébe :(

Mit tehetnék?


2017. jan. 3. 16:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz sajnos, ez magától jön.

Én is nagyon szeretek fotózni, elvileg tudok is, így körvonalazódott bennem, hogy beszerzek még egy tükörreflexes gépet is.

Annak is örülnék persze, ha egyszer a gép másik oldalán állhatnék, de ha meg is kérem rá a szeretteimet, kiderül, hogy ők nagyon bénán tudnak fotózni.

Szerintem vagy vegyél selfibotot(bár azzal nem lehet jó koncepciót lőni, csak 'kívülről', ha nem magadat fotózod), vagy pedig időzítsd be a gépet.

2017. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Na ez meg a másik...amikor csinál egy közös szelfit, lentről fotóz, hogy mindkettőnknek tokája van... Ő persze nem érti hogy mi ezzel a baj :(

Annyira szeretném egyszer szépnek látni magam pár képen :(

2017. jan. 3. 16:12
 3/29 A kérdező kommentje:
Én tudok fotózni, de jól esne, ha nen csak én fotóznám őt lány létemre. Kicsit irigykedek azokra a lányokra, akiket szívesen fotóz a barátjuk, ilyenkos kicsit úgy érzem, hogy én nem tetszem neki annyira
2017. jan. 3. 16:14
 4/29 A kérdező kommentje:

4.: tévedsz, ha azt hiszed, csak a 14 éves kislányok szeretnék csinosnak érezni magukat :)

Nem akarom közösségi oldalakon mutogatni, egyszerűen jól esne néha közös képeket nézetegni, amin nem grimaszol a barátom, nem elmosódott és nem vagyok tokás.

2017. jan. 3. 16:22
 5/29 anonim ***** válasza:
Más a csinos és más a hercegnő ;)
2017. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Remélem, a barátom számára nem ;)
2017. jan. 3. 16:36
 7/29 A kérdező kommentje:

Még egyszer leírom, mert úgy tűnik, lusták vagytok végigolvasni.

NEM akarok facebookra kipakolni pózer képeket (attól függetlenül, hogy mások képeit nyilván ott látom). Egyszerűen szeretném, ha lennének közös képeink, amiket nézegethetek, meg rólam lenne pár csinosabb.

Ti nem szeretnétek a szerelmetekkel közös képeket nézegetni az emlékeitekről?

2017. jan. 3. 16:54
 8/29 anonim ***** válasza:
8%
Van vele két képem. De amúgy is emlékszem mindenre.
2017. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Valakinek nem elég két elmosódott kép, szerintem ez normális
2017. jan. 3. 17:07
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

De azokat úgy készítették rólunk egy bálon, ahol volt több fotós is. Te milyen emlékeket akarsz megtartani?


Újra itt vagyok a lakásodon, és vacsorázunk közösen!


Vagy azt, hogy elmentek sétálni egyet a parkba? hogy lementek a kocsmába billiárdozni egyet? vaaaaaagy milyen jeles eseményről szeretnél képet?

Szerintem amúgy kérj meg valakit, hogy csináljon rólatok egy-két képet. Amúgy meg a mai telefonokkal már nehéz elmosódott képet csinálni, ha jók a fény viszonyok.

2017. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!