Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeretem a páromat, de úgy érzem, ő nem vesz engem komolyan. Majdnem 3 éve vagyunk együtt. Én 29 vagyok, ő 32. Én nagyon szeretnék megházasodni, gyereket, ő meg csak halogatja. Én el tudom fogadni, ha ő mást képzel el maga mellé feleségnek, de akkor minek vagyok én itt? Nem vagyok se csúnya, se igénytelen, se buta, mint a föld. Nem vagyok se gazdag, se szegény. Sokan kérnek tőlem randit, de én hűséges vagyok, mindig nemet mondok, mert hogy van már párom. Mit csináljak, hogy végre komolyan vegyen, vagy döntsön, velem vagy nélkülem?! Nekem ez az állapot így nem jó, félek, hogy "kiöregszem" a gyerekvállalásból miatta, és majd mikor már lehetőségem sem lesz rá, akkor kapok a fejemhez, hogy jaj, hát lehagyott valaki másért, nekem meg se családom sem lehetőségem nincs rá többet.

2017. jan. 3. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul ez meg a felsoroltakon kívül, hogy nem vesz komolyan?
2017. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez a te életed! A leírtak alapján nem vagy vele boldog. Ne húzd az időt, a saját életedet jövődet nézd. Nem lesz könnyű, hiányozni fog kell idő amíg túllépsz de jobb most mint később.
2017. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 llorTllorT ***** válasza:
100%
pontosan ezt tenném a helyedben .ezt így elmondanám és megkérdezném mi a szándéka,hogy ne raboljuk egymás életét.
2017. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám még annak idején azt mondta apámnak miután már kettő éve együtt voltak, hogy: "Na most akkor el akarsz venni vagy mi? Mert ha nem, akkor én inkább szakítanék. Ha meg igen, akkor tedd még házasodjunk össze."


Persze az idézet nem pontos. Meg akkor még Pesten éltek, és egyetemisták voltak, viszont nem adtak nekik ki közös albérletet, ha nem voltak házasok, mert minden albérlő félt, hogy szakítanak azt baj lesz, vagy nem tudom.


A lényeg, hogy anyám lazán rápirított az öregre, hogy akkor most lépjen vagy szakítás. Erre megkérte. Házasodtak, aztán felneveltek hat gyereket. Not bad :D

Csak hát nem egy filmbe illő lovestory, de ők kiröhögik az ilyen amerikai nyálas filmeket :D Ezt bírom bennük :)

2017. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
maguk házasok vagy csak rabolják egymás idejét? - Ezt így egyszer feltettem, de nagyon gyorsan levették a kérdést...
2017. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kolosszus22 ***** válasza:

Amennyiben úgy érzed, hogy a kapcsolatotok megrekedt, nem fejlődik, nem tart sehová akkor feltétlen beszélgess el vele ezekről. Valóban olyan korban vagy amikor a felesleges időhúzásnak sok értelme nincs.

29F

2017. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
a régiek sokszor 10 évig is együtt voltak házasság előtt,én azt mondom fok házasság ment már szét a féltékenység vagy a bizalomhiány miatt,légy hozzá türelemmel,ő ilyen természetű,szeresd és kételkedj benne,eljön majd az idő mikor ő maga fogja ezt kérni tőled,lehet maharabb mint hinnéd,addig örülj még másnál nem keres vigaszt
2017. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"a régiek sokszor 10 évig is együtt voltak házasság előtt,"


Melyik régiek? :D


Azok, akiknél 17 évesként vén lánynak számított a csaj, mert még nem volt férje?

Vagy azok, akik a háború idején összejöttek szerelmesen, és uzsgyi házasodni, mert menni kell a frontra... Sose volt divat ilyen sokáig együtt lenni és nem házasodni. Ma többször előfordul, de ma se "divat". .. nem is tetszik az embereknek. A kapcsolatban levőknek se túlságosan. 2-3 év alatt BŐVEN el lehet dönteni, hogy akarsz-e valamit a másiktól TÉNYLEG vagy sem. Aztán azt is el lehet dönteni, hogy dugásra megtartod-e és hülyíted vagy sem...

2017. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezt mintha én írtam volna :D csak én 28 éves vagyok, a párom meg 38... majdnem három éve együtt. ugyanez... mi már szakítottunk is emiatt, hogy hiába kérdeztem, feleségül vesz-e, nem mondott rá semmit, vagy hogy nem tudja. Gyerek témában ugyanez volt. Sosem beszéltünk róla, pedig én mondtam, hogy mindenképp akarok, ő elutasító volt. Szakítottam vele, aztán kibékültünk, sokmindenben megváltozott, gyerekről sokat beszélünk, milyen lesz ha majd lesz, meg tervezzük. Házasságot már felhozni sem merem, mert akkor azt mondja, hogy ne erőszakoskodjak, ez meg milyen lánykérés, hogy én kérem meg őt hogy vegyen el, stb. Három hónapja volt a szakítás, gondoltam, hogy oké, kibékültünk, azóta minden majdnem tökéletes, sokkal másabb a kapcsolatunk, célozgatok is rá hogy szeretnék egy szép gyűrűt, de semmi...
2017. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kolosszus22 ***** válasza:

Utolsó, azért naív ne legyél!

3 hónapja vagytok csak újra együtt, sztem szép lassan ugyan oda fogtok visszajutni ahol előtte voltatok. Nem akart elveszíteni,megijedt, ezért próbált a kedvedre tenni és azt hallottad tőle amit hallani szeretnél. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy legbelül változott volna és hirtelen már gyereket akarna, mint ahogy a házasságon sem töri jobban a fejét mint előtte.

2017. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!