Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a sok férfi, akire főz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a sok férfi, akire főz a párja, de ő sajnálja az energiát kedveskedésre, vajon abba nem gondol bele, hogy mennyi befektetés, hogy a párja süt- főz neki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 18:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
igaz... 33f
2017. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
10%

Őszinte leszek. Én magamra főzök, igen jó dolgokat. 1 óránál sosem volt több idő az előkészületektől a mosogatásig a főzés. Ebbe nem számít bele pl a főzési idő, amikor még csak ott sem kell lenni a kaja mellett.

Aki ennél tovább főz és még ki is kéri magának hogy csak robotol robotol...az pancser! ez van.

2017. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
2.: nem ez volt a kérdés :)
2017. jan. 3. 18:37
 4/42 anonim ***** válasza:
73%

nem gondolok bele. én szoktam főzni mindig.


27/F

2017. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
23%
A 2. arra celzott, hogy ez a sutes-fozes nem akkora befektetes, hogy barkit is ajnarozni kelljen erte. Termeszetes, hogy megkoszoni a masiknak, de ennyi.
2017. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Jogos.


Sok férfi nevében nem tudok beszélni. De, van aki nem gondol bele, van aki természetesnek veszi.


Akit kiszolgáltak egész életében, szerintem alap dolognak fogják fel...nekik kellene fakanalat adni a kezükbe, hogy értékelni tudják.


Aki főzött már magára, valószínűbb, hogy értékeli is, hisz tudja mi van a színfalak mögött.

2017. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
6%
Nyilván a nő soha egy falatot nem eszik abból amit főz,csakis a párja kedvéért teszi ezt, ha nem lenne párja akkor mekis kaján élne ,meg vajas zsemlén, rendelt pizzán...
2017. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
93%
A pasi bírná, hogy mindennap rábaaszok egy csirkemellet a grillre és van hozzá sali? Mert én nőként elvagyok ezzel.
2017. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
26%
8-as sokan bírnák, szerinted mit eszik egy kissé fitneszesebb agglegény? :D
2017. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Jogos elvárás. Azért itt arról is szó van, ha egyedül élsz, akkor mindent: főzést, takarítást, mosogatást, mosást egyedül intézel, de ha összeköltöztök, az nem csak az egyik félnek kellene, hogy előnyökkel járjon. 2 ember után pakolni, mosogatni, mosni több idő, több feladat, a feladatok megosztása jogos elvárás. Ha az egyik fél főz minden nap, akkor a másiktól jogos elvárás, hogy valami másban legyen ellentételezve az erőfeszítése. És igen, nem sok idő, lehet csak fél óra, de akkor fél óra a másik idejéből is beleférhetne.

Vagy van, aki szerint a pasi, ha talál párt, beleül a jóba, mert ennek "ez a rendje" és többet nem kell a házimunkával foglalkoznia? Milyen alapon?

2017. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!