Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat a házimunkára? Mások hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Másoknál nem kell rávenni, mert normális az illető és saját magától csinálja.


Ha egyszer ezt elmondod neki megbeszéled vele, de nem lesz változás akkor felesleges ezen rágódnod, vagy továbbra is megcsinálod majd te, vagy ő utána nem teszel alrább semmit.

2017. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Sehogy nem kellett soha rávennem, mert alapból házias, semmi nincs, amit ne lenne hajlandó megcsinálni.

De ha a szóból nem értene valaki, hogy ez az ő dolga is, én nem szenvednék vele, hanem keresnék egy olyan férfit, mint a jelenlegi párom.

2017. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
én nem vagyok házias, de megvettem neki minden gépet amit csak lehet, így nagyon kevés időt kell konyhában tölteni.
2017. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki csinálja a saját dolgát, elmosogat maga után, mosni is maga után, takarítani mindig takarítónk volt.
2017. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valahol, nálunk ez durva változás volt. A legelejétől lefektetett szabályok vannak, nem akartam "elrontani". Ha nagyon kivonja magát, akkor én sem csinálok semmit. Nem vagyok a kiszolgáló személyzete. Ő sem az enyém. Beosztjuk a munkát. Dolgozok én is 8 órában, segítek a vállalkozásában, így azt sem mondhatja, hogy vállalkozóként neki több dolga lenne/többet dolgozna. Ilyen szempontból nem ismerek kompromisszumot, vannak időszakok, amikor csak én, máskor csak ő viszi a háztartást, amikor valamelyikünk minkája besűrűsödik, de ez természetes és erősen ki van hangsúlyozva, hogy ezek átmeneti időszakok. Ha valamit soknak érzek, akkor azt jelzem. Az anyja teljesen kiszolgálta, ezt úgy kell elképzelni, hogy mernie sem kellett soha a kajából, felvágnia sem kellett semmit, néha bepróbálkozik, hogy tegyem meg neki, akkor elmondom, hogy felnőtt ember. Amikor összeköltöztünk, kellett vennem neki egy csipeszes körömvágót, mert bár huszonévesen költözött el otthonról, soha nem vágta le a jobb kezén a körmét. Gyümölcsöt szeletelni máig nem tud, hámozni pláne nem. Egyszerűen nem értem, nők anyaként miért rontják el ennyire a gyereküket. Mindegy, most végzi a házimunkát. Szerintem ez megszokás kérdése, amikor összeköltöztünk, így alakítottuk ki a dolgokat. Most ez így lehet keményen hangzik, de nem várok el tőle többet, mint magamtól,sőt. Főzni mindig én főzök, ő maximum ott van mellettem.
2017. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sincs ebből gond, jó nevelést kapott, mindent meg tud csinálni. Még főzni is szokott nem is rosszul. Felosztjuk a teendőket. Amit az 5-os válaszoló írt, jó megoldás lehet, szerintem fogadd meg, és te is vezess be hasonló szabályokat. Ha nem hajlandó a változásra, akkor vagy megtanulsz ezzel együttélni, vagy elhagyod, de remélem erre nem kerül sor.

Egyébként én sem értem, miért szolgálják ki ennyire az emberek a gyerekeiket.

2017. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A "kérem", "köszönöm" szavak csodákra képesek.
2017. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

olyan pasival össze se jönnék, akinek ez nem evidencia

felnőtt önálló férfit kell keresni nem egy anyja szoknyája mellett felnőtt senkit

2017. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy, hogy normális pasit választok:) Akit nem kell rávenni, mert nem természetes neki, hogy egy lakásba a rend, tiszta ruha, kaja, nem az ablakon repül be.
2017. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Próbálkozni lehet sokmindennel, de 100 ból jó ha 1 esetben lesz maradandó az eredmény.


Minden neveltetés, és beállítottság függő.

10 évig próbálkoztam az exfeleségemmel, hogy ugyanmár nő létére az én segítségemmel legyen képes vinni a háztartást.

Nem ment neki, meguntam, elhagytam.

2017. jan. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!