Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerethet?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyok együtt egy nővel. Ő 10. hónapon keresztül vidéken volt. Mikor fel költözött akkor hirtelen meg változott. Előtte minden nap jó kedve volt mikor beszélgetünk, nem sokat tudtunk. Mikor találkoztunk amikor el tudtunk egymáshoz utazni nagyon jó kedve volt. Aztán felkerült és egyre rosszabb kedve lett volna, hónapokig volt az az érzésem hogy megcsalt le feküdt mással. Ezt alra alapoztam sokszor, hogy volt egy megérzésem, illetve álmában sokszor más nevét mondogatta. Ez a félelmem igaznak bizonyult mikor nem oly rég elszólta magát. Én próbálom ugyan úgy szeretni de nem tudom hogy ő szeret-e még egyáltalán. Ki találta hogy én is csaljam meg de nem szeretném, de már néha undorodom tőle ha vele kell lennem az ágyban, (vizuális ember vagyok) mert elképzelem hogy mással volt. aztán eszembe jut hogy mással kéne lennem. Első párom így nem merek vágyi nem tudok szakítani. Ja ő azt mondja hogy mikor megcsalt ő semmiről nem tudott, az a kép hogy a srác ott áll előtte aztán már öltözik is fel, ilyen tényleg létezik?

Sajnálom hogy ide kellet eljutnom vele pedig nagyon szeretem



2017. jan. 3. 20:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ez nagyon úgy hangzik, mint egy érdekkapcsolat - az ő részéről.
2017. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a pióca jutott eszembe. Mert az érdek kapcsolat mindkét félnek jó, de azt hiszem ez csak a lánynak jó h eltartod és hogy nem az utcán alszik....
2017. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehet olyan hogy kikapcsol az agy egy bizonyos időre? Meg miért akarja hogy megcsaljam? Nem tudom meg tenni. De ki lépni se tudok ebből a kapcsolatból.
2017. jan. 3. 20:36
 4/16 Szergej55 ***** válasza:
Dobd ki a 3,14csába.
2017. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Szergej55 ***** válasza:
Nem, annyira nem kapcsol ki az agy, hogy azért mással össze tudjon feküdni. Ne alázd meg magad még jobban, legyen tartásod.
2017. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ugyan, te is tudod jól, hogy ilyen nincs. Szerintem lapátra vele!
2017. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhagyni most is próbáltam fel hozni de nem bírom. Erős embernek ismertem eddig magam de most meg gyengültem. Illetve sokszor olyan jelek mutat hogy szeret.
2017. jan. 3. 20:52
 8/16 A kérdező kommentje:
Illetve nem szeretném ha abba hagyná az iskolát, de ha szakítanék vele tönkre tenné az életét.
2017. jan. 3. 20:53
 9/16 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy akkor kellett volna gondolkodnia a barátnődnek a jövőjével kapcsolatban (gondolok itt a tanulásra), amikor megcsalt téged. Van, hogy az ember annyit iszik, hogy nem emlékszik mindenre, de hogy az is kiessen, hogy lefeküdt valakivel, és a teljes odavezető út - nos, kétlem, hogy ilyen létezne.


Bármennyire is fáj és szereted, ha nem akarsz tovább szenvedni, és meg akarod adni magadnak a lehetőséget a boldogságra, szakíts vele. Ennek így nincs értelme.

2017. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát a boldogság túlzás. Egy cigány életmód felvétele lehet nem lenne jó (kamionozás). Miatta adtam fel. De nő soha többet nem kell akkor. Inkább meghalok egyedül.
2017. jan. 3. 21:15
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!