Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem, hogy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem, hogy kapcsolatban lennénk. Szerintetek miért? (Többi lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a jelenlegi "párommal" (nem érzem annak ezért az "-jel). 27évesek vagyunk mindketten. Ő nagyon sokat dolgozik. Más a hobbink teljesen, viszont jól megvagyunk, sokat nevetünk és nem unatkozunk egymás mellett. Mégsem érzem, hogy a párom lenne, mert nem törődik annyit velem, mint szeretném. Előző kapcsolataimban épp nekem volt sok már a törődésből, de itt most kevés. Ha pl jön egy üzenetem nem is kérdi kitől és miért, emiatt én sem kérdezem. Vagy ez normális? Sok ehhez hasonló helyzet van amit én is azért nem teszek mert ő sem. Nem érzem a kötődést egyáltalán és úgy érzem nem érdeklem, nem érdeklik a dolgaim. Azt mondja fontos vagyok neki, de már jeleztem felé, hogy nem elég ha csak mondja, éreztetni is kellene. Nincsenek közös képek, igaz én sem kezdeményezek ilyet mert tényleg nem érzem hogy egy pár lennénk pedig talán az első időszakban kellene a legnagyobb "tűznek" lennie. Több szeretetre és megbecsülésre vágynék és többet is tudnék adni ettől, de mivel úgy látom neki erre nincs igénye és ő sem ad nekem eleget, így én sem akarok ettől többet nyújtani. Beszéltem má neki erről, látom is hogy igyekszik, mégsem érzen szívből jövőnek. Talán nem illünk össze és jobb lenne még most lezárni. Mit gondoltok erről?

Értelmes válaszokat kérnék. Köszönöm.


2017. jan. 3. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te, egy tükör? Csak akkor,ha ő is..csak akkor, ha ő is...Meg kell beszélni mélyebben, nem csak felszínesen utalni rá, hogy "djágaságom, éreztetni is kell ám" és akkor vagy levágja mikre gondolsz vagy nem. Ha egy ugyanebben a mederben halad tovább, akkor szakítás lesz. De mivel benned merült fel probléma, ne tőle várd már el hogy kiporszívózza a fejedből. Beszéljétek meg és lehet rajta javítani.
2017. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán érdemes lenne a vágyaidat a gyakorlatba is átültetni és nem csak ábrándozni róluk.

Csak azért nem teszel, kérsz vagy csinálsz dolgokat, mert ő sem? Ez mi? Hol az őszinteség? Miért legyen figyelmesebb ha te sem vagy az vele? Még csak a lapot sem tudná venni ha nem mutatod meg a lapjaidat...

Nem azt kell közölni, hogy ez így nem jó... és nem kell csendben kivárni míg az egész az enyészeté lesz. Nem a legvégén kell rájönni, hogy mit kellett volna máshogy, hanem időközben alakítani. Van szád, vannak érzéseid. Neki is van szája és vannak érzései, gondolatai. Talán erről is megvan a maga véleménye. De hogy mi az, azt senki nem tudja, mert te úgy gondolod, hogy ő neki ez így a jó, mert így csinálja.. És nem azért csinálja ezt, mert valahol a múltban azért sérült, mert túlságosan rámenős, láncolós vagy épp tapadós volt. Most csak mondtam valamit...

2017. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én helyzetem nagyon hasonló mint a kérdezőé. Mi 2 hónapja vagyunk együtt de nem érzem a 'hűha' hatást. Folyton arról beszél, hogy melyik csaj miért nem jött neki össze. Keveset kœzeledik, és hihetetlen dolgai vannak... Számomra megérett a szakítás, mert mehbeszélni nem lehet vele.
2017. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!