Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes ilyen pasira várni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen pasira várni? A többi lenn!

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 15:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A pàrom elvesztette a munkahelyét és ugyanennél a munkahelynél küldték el nem egyszer !Elsőnek megsajnàltam a pàromat mert tudtam hogy nem vele egyidősekkel raktàk össze aztàn ez volt kb 2êve és próbaidős volt akkor is de legutóbb megint tett pàrom egy próbàt és felvették ugyanoda és próbaidőre és ezalatt a pàrom 2-szer volt tàppénzen és sokan panazkodtak rá és pàrom nem volt nagyon beteg hozzàm simàn eljött eljàrkàlt a heverjahoz is !Mondjuk kötekedtek vele meg vissza is szolt a főnöknek !
2017. jan. 4. 15:32
 2/13 anonim ***** válasza:

Értem....hát nem tudom, gondold át azért :D



Kérdező, nincs semmi se lent!

2017. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ah közbe megjött. Olvasom
2017. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kikészült a munkahelyével kapcs. Gondolom keresni fog egy másikat és minden helyre jön. Ha nem akkor viszont beszélned kell vele. Bár szerintem most sem ártott volna h ha tudja h pénzt keresni megy, nem túl okos dolog ott hagyni egy állást, ha még nem talált másikat.


Az elsöh kettö voltam.

2017. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

amit leírtál abból csak annyi jön le, hogy link a melóhoz.

de ez igaz a mai húszon éves férfiak nagy részére.

még valami?

2017. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenkire igaz. Járj nyitott szemmel kérlek és ne általánosíts. Abban viszont igazad lehet h linkeskedhet. Hiszen munkakeresés helyett a haverokhoz járt.


25f

2017. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Volt hogy ez miatt szakitottam vele pàrhonapja mert alkalmi melobol élt sokhelyre el sem mentünk ez engem idegesitett àllandoan a csalàdtagjainak segitett mig én mentem pl rokonokhoz vagy strandolni nem probalkozott hogy komolyabb meloja legyen és mikor külön lettünk akkor próbàlta meg mégegyszer és visszafogadtam mert làttam vàltozàst!
2017. jan. 4. 16:21
 8/13 anonim ***** válasza:

"de ez igaz a mai húszon éves férfiak nagy részére."


sajnálom hogy szövegértelmezési problémáid vannak.

akkor beszélhetnénk általánosításról ha azt írtam volna, hogy kivétel nélkül az összes ilyen.

a nagy része, és az összes, úgy tudom nem ugyan azt jelenti :)

2017. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyikre sem érdemes :)
2017. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez esetben elnézést. Tényleg nem vettem észre a kihangsúlyozást.


Visszatérve: egy kapcsolatban ketten vagytok. és KÖZÖSen kell vállalni a dolgokat. Így nem várhatja el a párod sem hogy eljár a haverokhoz, hozzád, de dolgozni nem jár be. Továbbra is felelőtlenségnek tartom, hogy valaki csak úgy ott hagyja a munkahelyét, miközben a csupasz seggén kívül nem lesz semmi, max a társa aki anyagilag megsegíti. Ha most ezt csinálja és ez neki a természetes, akkor nagy

valószínűséggel később is ez lesz neki az irányadó.


25f

2017. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!