Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátom, akivel pár hónapja vagyok együtt, elmegy azon a héten haverokkal "telelni" 5 napra, amikor lesz a szülinapom, az első mióta együtt vagyunk. Neki már volt szülinapja nyáron, én akkor ajándekkal és meglepivel is készültem, erre ez a hála. Nagyon fontos lett volna hogy velem legyen, mert nincs családom. Jól esett volna, ezt jeleztem is neki, de ugyanúgy elmegy. Fordított helyzetben nekem ez eszembe sem jutna. Már a szakításon gondolkodom, mert mit várjak később egy ilyen embertől, aki ennyire önző és ennyire nem veszi figyelembe az érzéseimet. Mit gondoltok erről?
2017. jan. 4. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Örülj neki, ha nem felejti el... az én exem konkrétan el is felejtette ;)
2017. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van, érdemes elgondolkodni rajta, vele akarsz-e maradni.
2017. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Úgy néz ki számára a második helyen vagy a haverok után, jobb esetben.

Ezek után még kérdés mi lenne a helyes?

2017. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Hosszútávon ez sokat elarul rola szerintem..
2017. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én tuti kidobnám

nekem is fontosak ezek az alkalmak, ráadásul úgy szoktuk csinálni, hogy ilyenkor több napos wellnessre megyünk és egyikünk se haverozik

2017. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki a 3,14csába.
2017. jan. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Babám, egy otnapos utat nem egy héttel elotte kezd szervezni az ember, foleg ha még x másik is megy vele. Az minimum egy honap, sot, a szabik miatt tobb is lehet simán...

És miért lenne onzo? Ettol, hát jo. Nekem kissé hisztériának tunsz, jobb is, ha szakitasz...


27 n

2017. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!