Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Focikatalógus VB tippjáték 200x200

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Milyen okai lehetnek, ha egy lány fűvel-fával, de mégsem fehérmájú? Önbizalomhiány? Vagy egyszerűen csak élvezi?

2010. máj. 4. 13:08  Privát üzenet  

A válaszok
Egyszerűen csak élvezi.Ma ez a divat kéremszépen!

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2010. máj. 4. 13:16 Privát üzenet
Ez első mondatból hiányzik egy ige; a mondat így értelmetlen.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2010. máj. 4. 13:18 Privát üzenet

volt egy barátnőm, aki ilyen volt. ő azt mondta, hogy önbizalomhiány, így kap számára kielégítő visszajelzést, hogy tényleg tetszik egy pasinak.

nem tudom elmúlt e ez a késztetése, nem tartjuk a kapcsolatot.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2010. máj. 4. 13:20 Privát üzenet
Az én mostani párom életében is volt egy ilyen szakasz, önbizalomhiány, visszajelzés-kényszer volt az oka. (Jó nő vagyok, még mindig kívánnak a pasik!) Beszélgettünk már erről sokat. Nem kell szégyellni, ki kell nőni, pont úgy, mint más gyerekségeket. Csak aki tartósan úgy marad, annak lesznek gondjai az életben. Azután biztos van a nőknél is olyan szakasz, mint a férfiaknál a kapuzárási pánik. Akkor is el tudom képzelni ezt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2010. máj. 4. 13:25 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
13 éves vagyok és van egy lány az osztályunkban aki nekem már több mint 1 éve tetszik. Jóban vagyunk de én szeretnék vele járni . Nem tudom hogy ő mit érez irántam . Mit tegyek?
Pasik! Mit csinaltok ha egy lany ratok van kattanva es nektek nem annyira jon be? Mi szamit nektek nyomulasnak? Miert nem mondjatok meg kerek-perec h nem tetszik?
Én egy 13 éves barna hajú, magas és kicsit duci lány vagyok. Nem jön össze egy barát?
Mit tegyek ha a lány aki tetszik nekem ma jött össze egy másik fiúval? (lent)
Mit csinájjak? Van egy lány aki nagyon tetszik én is neki már kevertünk meg ilyesmi de most lett vége 2 éves kapcsolatának és még nem heverte ki! de nekem nagyon kell a csaj mert...
Ha elhalad egy fiú egy lány mellett vagy bámulja őt és nagyokat sóhajt, akkor mire gondol?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!