Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja eldönteni, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerjük egymást, nagyon közel állunk egymáshoz, mindent megbeszéltünk egymással, aztán neki se volt senkije, nekem se, ő vágyott rá az elejétől fogva, hogy velem legyen, mert tudja, hogy normális nő vagyok és velem lehet építgetni a jövőt. Még nem volt szex közöttünk, párszor találkoztunk így ,hogy több is van köztünk.Azonban lassan 1 hete egyik napról a másikra megváltozott, azt mondta, nem tudja mit akar, nem tudja el akarja-e magát kötelezni. Én mondtam neki, ha még élni akar, tegye azt, de ne hitegessen, mire ő azt mondta, hogy nem akar mást. Én már eldöntöttem, hogy nem írok neki, de ő keres engem, elbeszélgetünk, és néha úgy beszél mintha együtt lennénk, meg előre beszél. pl: még nem aludtunk együtt, mondta hogy üres mellette a "helyem", mire én mondtam, hogy jó lenne ha mellette lehetnék, erre ő mondta hogy eljön az ideje. Szóval ilyenekre gondolok..nem értem a logikát, nem tudja mit akar, de azért néha úgy beszél, mintha együtt lennénk. Tudom, hogy szeret..de miért csinálja ezt? Lassan már egy hete nem láttam, szeretném látni, de úgy érzem, ezt nem nekem kell mondani. Azt akarom, hogy ő mondja, hogy magától akarjon látni, ne én erőltessem a dolgokat. Úgy érzem neki kell bizonyítania, hogy akar. De szerintem a jövőhetet megadom neki, hogy eldöntse mit akar..és ha addig se tudja, megmondom neki, hogy ez így nem megy. Nagyon fog fájni, mert tökéletesek vagyunk együtt, de tényleg..de nem várhatok rá örökké.

Szerintetek miért van ez?



2017. jan. 6. 02:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem biztos magában,fél az elköteleződéstől. Mondjad neki,neked erre nincs időd,majd szóljon ha döntött..csak nehogy késő legyen! Ezzel zárd le a beszélgetést,köszönj el tőle!
2017. jan. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem tudja mit veszít. Mindig ott voltál neki. Majd, ha hiányzol neki, akkor derül ki, hogy fontos voltál. Ha meg nem hiányzol neki, akkor hiába tűnik úgy, hogy sokat voltatok együtt és húú de fontos voltál... Akkor bizony nem voltál fontos, ha nem hiányzol majd neki. És akkor jobb tovább menni.
2017. jan. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán megismert vkit, aki felkeltette az érdeklődését. Es most hezitál, adjon-e annak esélyt. Bocs, de egy szerelmes férfi annyira vágyna rád, hogy nem bírna magával....Szóval szerintem te jobbam szereted ot, mint o téged...bocsánat
2017. jan. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira tokeletesek vagytok egyutt, hogy meg kommunikalni se tudtok egymassal. Max. a fejedben elo alomkeppep passzolsz, de annak semmi koze ehhez a hapekhoz.
2017. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy nincs más a képben!

utolsó: Nem ismersz engem, sem őt, akkor miért írsz ilyet? Nem ez volt a kérdés..és ha nem tudsz segíteni, légyszíves ne írj sértő dolgokat!

2017. jan. 6. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért írta ezt, hogy elgondolkozz rajta. Ha biztos vagy abban, hogy nem igaz, amit írt vagy amire célzott, akkor fel se kéne venned. Nem kéne egyáltalán érdekelnie a dolognak. Viszont ha nagyon picit megijeszt a dolog, mert talán igaza van... akkor gondolom zavaró tud lenni. Szerintem se írt amúgy hülyeséget, legalábbis abból következtetve, amit Te leírtál. Persze nem ismerlek stb, de írni írhatok nem? Ezt vállaltad, amikor ide kiírtad a dolgodat :( Csak segíteni akarunk és több szempontot adni neked.
2017. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!