Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom kimutatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kimutatni az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Három hónappal ezelőtt megismerkedtem egy férviel, akivel néhány randi után eljutottunk a szexig. Az elején úgy indult, hogy csak szexuális jellegű kapcsolat lesz, de a második együtt töltött éjszaka után a férfi előállt egy olyan ötlettel, hogy töltsünk együtt több időt a szexen kívül is. A programok olyan jól sikerültek, hogy először a karácsonyt, aztán a szilvesztert is kettesben töltöttük. Az utóbbi hetekben háromszor is megjegyezte, hogy imád és nagyon jó mellettem lenni. Rengeteg apró megjegyzése van, amiből azt érzem, hogy ő már többet táplál irántam, mint szimpla vonzódás és már én is eljutottam oda, hogy ha nincs velem, hiányzik. Próbálom ezt jelezni felé, de képtelen vagyok beszélni az érzéseimről. Ez az eddigi csalódásaimból fakad, amik miatt annyira sérült az önbizalmam, hogy félek, ha kimutatom neki, amit érzek, visszautasít.

Hogyan lehet levetkőzni ezt a félelmet, volt már valaki úgy, hogy nem merte bevallani, amit érez?



2017. jan. 6. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok, annyi különbséggel, hogy én semmilyen érzésemről nem tudok senkinek sem beszélni, kivéve, ha kicsit spicces állapotban vagyok. Nem a legjobb megoldás, de ezen kívül más nem vált be eddig.
2017. jan. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!