Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá tegyem, hogy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tegyem, hogy férfi létére sokat sír?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt, amikor 3hónap után bejelentette ki kell menjen dolgozni külf.-re sírt,másnap is és mikor búcsúztunk akkor is. A kamerába is. Még kétszer kellett elmenjen ugyanígy sírt. Veszekedésnél ha felmerül a szakítás sír, ha egy nap nem babusgatom, rosszul esik neki valami sír. Volt olyan, hogy este hozzám bújt egy vita után és elkezdett sírni ,azt kérdezte ugye nem veszítlek el? Sajnálom, de kezd elegem lenni belőle, szóvá tegyem, hogy nekem ez sok? 19/L . 21/F
2017. jan. 6. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Az exem ugyan ez volt, én sem bírtam, állandóan sajnáltatta magát valamiért és 98%-ban sírt.

Nekem nagyon sok volt már belőle a végére, pedig 5 hónapig voltunk együtt.

2017. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóvá teheted, de ezen nem nagyon lehet szerintem változtatni, vagy legalábbis lassan, a sírás magától jön.
2017. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 llorTllorT ***** válasza:
0%
kergesd el a gyászba.bögőmajom 😂😂😂
2017. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
De azért sír, hogy manipuláljon, hogy megsajnáld, vagy egyszerűen csak érzékeny? Nagyon nem mindegy az indíttatás.
2017. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindegy az indíttatás ha az embert zavarja.

Amúgy ahogy írták hiába szólsz neki attól ő még ilyen marad. De minden tiszteletem hogy eddig ilyen jól bírtad.

2017. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leül.Megbeszél.Sír még? Leül. Szakít. Kuka. Következő.
2017. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet,h kicsit érzelmesebb, vásott gyermekkorából fakadóa, az ilyet meg kell beszélni, ha igazán szereted szerintem megpróbálsz segíteni neki, ha nem lehet neki, vagy nem akarja akkor lehet nem kell erőltetni valóban,de biztos vagyok benne ha egy 21éves srác ilyen 'sírós' meg van az oka,persze itt nem a manipulációról beszélek
2017. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5-ös, baromira nem mindegy, hogy a kérdező egy nárcisztikus érzelmi manipulátorral van együtt, vagy csak egy érzékeny férfival. Utóbbi szerintem nem kellene, hogy gond legyen.


(#4)

2017. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom magam. Ha zavarja a kérdezőt ez a viselkedés akkor mindegy miért csinálja a párja. Annyiban számít hogy ha manipulálja akkor egy farok ha nem akkor meg sajnálom szegényt de attól még szakítás lesz a vége szóval a kapcsolat kimenetelét tekintve mindegy a miért.
2017. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!