Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem rámegy a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem rámegy a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Barátom egyszerűen játékfüggő.

Nekem ne mondja senki, hogy egy napot nem bír ki gépezés nélkül.

Ma pl reggel 9töl este 6-ig gépezett, kajálással megszakítva.

Én hazaértem 2 körül és ahelyett, hogy eljött volna és esetleg csináltunk volna valamit, otthon kockult.


Nincs problémám a gépezéssel, mert ha leköti játsszon.. de az, hogy amint hazaér melóból az az első, hogy nekiüljön gépezni, hozzám meg idejön este 8ra, szinte minden este, kicsit bánt.


Amikor együtt lehetnénk akkor is azt a sz@rt nyomja, de amikor ezt felhozom neki, akkor nekem esik, hogy ne kockázzam le, meg mit veszekszek vele.


Egyre inkább úgy érzem hogy már szexuálisan sem vonz, pont ezek miatt, mert olyan érzés, mintha este idejönne, szexelnénk és alvás..


Ő 23Éves én 21


2017. jan. 6. 18:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki hülye az is marad, és nem a barátodra értem.

Már rég le kellett volna lépned. Családban volt/van ilyen, úgy otthagyta a barátnője mint a xart.

2017. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy megkérdezem, de a kedves barátnőd mit csinál amúgy, ha egész nap ráér?- ez nem egészséges, hogy a játék tölti ki az életét!

Beszélgess el vele, akár családi körben is, mert ezzel le kellene állnia ahhoz, hogy egyáltalán értelmes emberi kapcsolatai legyenek, nemhogy párkapcsolat.

Szúleit nem zavarja amúgy?

2017. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég nem lennék vele. Nem vagyok azért élek párkapcsolatban, hogy szexre használjanak, azért mindennek van határa.
2017. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Pardon, barátod :) bocsi

25/N

2017. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Akkor vsgy megmondod neki hogy vége és dobod vagy leszarod és megmondod azt hogy te nem érsz rà ma mikor jönni akar hozzàd kegfeljebb o szakít de sztem nincs vesziteni valód!Az exem is ilyen volt megmondtam neki hogy nem kötelező jàrni sem és ott hagytam szakitottam vele !
2017. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ma pl szabadnapos volt.
2017. jan. 6. 18:19
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el a pitsába! Majd ha kikockulta magát, rájön, hogy mit veszített.
2017. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 llorTllorT ***** válasza:
csak eltudod mondani neki,hogy vagy te vagy a játék.dobd ki ,hagyd játszodjon.
2017. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

:(


Szóval szerintetek se normális ez így..

2017. jan. 6. 18:21
 10/22 A kérdező kommentje:

Amúgy nem várom el, hogy naphosszatt velem legyen ,mielőtt félre értitek...


Csak amikor én is hamar itthon vagyok, ő meg egész délelőtt úgy is gépezett, nem igaz nem elég neki.



De ő azt mondja, hogy "minden este együtt vagYunk, hétvégén délbe megyek haza" és szerinte ez elég

2017. jan. 6. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!