Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy kérdeznétek rá erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kérdeznétek rá erre a párotoknál, hogy ne jöjjetek ki rosszul, ha ő sumákol?

Figyelt kérdés

Jó kapcsolatban élek a párommal, de sajnos az a hibája, hogy vannak kisebb dolgok amiket nem mond el... nem nagy dolgok, csak mondjuk, a volt barátnője kérdezősködik rólunk a testvérén keresztül, valaki ír neki, kit honnan ismer... olyan dolgokban amiből konfrontáció lehet, előfordult, hogy nem mondta el, csak én rá jöttem stb. Állítása szerint nem akart felesleges vitát, aggodalmat.

Amúgy fordítva mindent el vár és én el is mondom a kisebb dolgokat is ilyenekben. ( volt párom rám írt stb.)

Nem érti, hogy nem ezekkel van a baj, hanem, hogy minden ilyesmit eltitkol, nem mond el, viszont ő elvárja és azért ad bizalmatlanságra okot...

És megint találtam valamit. Néha a másik telefonját használjuk netezésre stb. nincs takarni valónk. És mikor vártam a szobájában, nézegettem a facebookot.

Viszont egy októberi beszélgetésen megesett a szemem.

Írt neki egyik lány haverja, hogy a párjával ki költöznek, és lenne e kedvünk találkozni így többen stb. És meglepő módon nem válaszolt neki, semmit, pedig tök kedves és normális üzenetet írt neki ráadásul NEKÜNK,

Eszembe jutott, hogy pont aznap az a lány egy másik oldalon belikeolta a képeim, és még meg is lepődtem hiszen nem voltunk ismerősök, kérdeztem a párom, nem e tudja, hogy miért, vajon ez mi, mert épp ott volt mellettem.

Azt mondta fogalma sincs.Így utólag mint látom azért, mert pont előtte levő nap hívott meg minket.

Nem értem, én ilyet annyira nem tudnék kamuzni hogy áh nem tudom, miközben logikusan egyértelmű... Oké nem is kell felőlem elmondani , hogy meghívott minket, de ha már így konkrétan jön egy ilyen helyzet, akkor miért mondja hogy ő ezt nem tudja??

Az lehet, hogy vagy valahogy máshogy válaszolt neki, hiszen a párom nagyon kedves és rendes, tuti nem hagyná figyelmen nélkül pláne, hogy kettőnket hívott meg!

Nem értem azt sem, miért nem mesélte, vagy akkor miért mondta azt , hogy nem is érti miért nézegetett a lány engem másnap...

Megint kezdek ki borulni, mert oké semmiség, de megint egy dolog amiben hazudik körít, ilyen ksi dologban...miközben annyira jó minden és elkényeztet, ki áll mellettem stb...


hogyan kérdezzek rá?


Azóta folyton kérdezget mi a bajom, mert azóta szótlan vagyok.Próbáltam úgy rá kérdezni tegnap, hogy mostanság nem e volt olyan ismerőse, aki ki készül menni külföldre , stb... de nem mondta a lány nevét, inkább csak kérdezgetni kezdte, miért kérdezgetem ezt folyton.

Arra gondoltam, hogy azt játszom el holnap, mintha írni akarnék a lánynak haj probléma kapcsán, mert fodrász is, és akkor meglátom amit írt neki a lány, és rá kérdezek, és akkor úgy kiderülne.

Viszont tartok attól, hogy a mai rossz kedvem és a tegnapi kérdezősködést össze rakja és rá jön a dologra.

Elmondani nem merem, hogy nézegettem és rá bukkantam erre a beszélgetésre, vagy hogy esetleg a lánynak akartam írni, köröm kapcsán de láttam ezt a beszélgetést és ki léptem de azóta nem értem stb... mert akkor miért nem szóltam neki , hogy írok az ismerősének?

Na,nem akarom,

hogy azt gondolja, hogy nyomoztam, kutattam. Mert nem.


Ötletek? Hogy kérdezzek rá úgy, hogy ne jöjjek ki rosszul?:(


23L


2017. jan. 6. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

szerintem az mar ugy nagyon gaz, hogy keptelen vagy feltenni neki egy egyenes/ertelmes kerdest, inkabb mindenfele kontorfalazasra vetemedsz, hogy hatha kiugrik a macska a bokorbol

hat megsugom, nem fog


allj ele es kerek perec kerdezz ra, vagy hagyd az egeszet a fenebe es maskor annyi privacy-t hagyj meg neki, hgy nem nezel bele a telefonjaba!

2017. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ő is mindig használja telefonom és megkérdezi ha van valami, és azt mondja, ez legyen kölcsönös nálam is, de akkor meg miért sumákol ebben?

Ez hülyeség.

Ha rá kérdezek, nem tudok mit mondani, mintsem, hogy kutakodtam?

Nem akarom le járatni magam és ki jönni rosszul egy olyan helyzetből, amiben ő a hunyó!

Gondolom van finomabb útja is ennek.

Amúgy meg nem szoktam köntörfalazni, de ennél most szeretnék...


Ötleteket várok e téren.

2017. jan. 7. 00:24
 3/8 A kérdező kommentje:

Miért ne ugorna ki a macska a zsákból?

Ha megmondom rá szeretnék írni a csajra haj ügyben, és meglátom a beszélgetést, ki ugrott a macska a zsákból, nem tudja azt mondani, hogy ja nem semmi ez itt nincs, valami választ fogok kapni rá, és az a lényeg.Mert nem értem.

2017. jan. 7. 00:26
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Te nem idegesited sajat magadat? Ha a paaid helyeben lennek, en sem mondanek neked kb. semmit, mert ha veletlen rakerdezel, mit ebedeltem aznap, es en a borsofozelek helyett sargaborsot mondok veletlen, majd anyamtol megtudod, hogy igazabol sima borso volt (atyaeg), abbol is az jonne ki, hogy en ezt elsumakoltam eloled, titkolozom, titkaim vannak, atverlek, miert kell hazudni kis dolgokban.

Kb. ilyen fontossagu "probleman" porogsz.

2017. jan. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Most akkor haj vagy köröm miatt akarsz írni? Ha kamuzni akarsz neki legalább rendesen. Amúgy meg szerintem feleslegesen aggódsz. Semmi olyat nem találtál nála ami a féltékenysegre vagy bizalmatlanságra ad okot. Majd ha flortolget és hasonlók akkor kérd számon, de akkor meg nem kell taktikaznod.
2017. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig, de ha szótlanul, sértődötten jársz-kelsz, annál jobb, ha beszélsz.
2017. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
Úristen. Én nőként, csak a leírás után kínomban ketté tudnám fejelni a falat.
2017. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Micsoda?

Én sem vagyok egyszerű eset a kombinálás terén, de ez túltesz rajtam is :-)

Arra nem gondoltál, hogy azért nem mondta el neked, mert szimplán nem akart velük találkozni?

2017. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!