Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

21F vagyok.

Hosszú történet de rövid próbálok lenni s csak nagy vonalaban magyarázni.

Megismertem egy lányt(20) október végén. 2 hetet beszélgettünk, aztán mondta, hogy most szakított a volt barátjával és kicsit egyedül létre van szüksége. 3 hétig egyáltalán nem beszéltünk, de pont 3 hét után rá írtam, csak annyit hogy "szia, hogy vagy?"... így újra kezdtünk beszélgetni. Hosszas beszélgetések stb. után elmondta, hogy 2 és fél éves volt a kapcsolata, ő akart szakítani, mert a pasija megcsalta(erre egyértelműen utaló beszélgetéseket talált). Azt mondja jól érzi magát velem, de még nagyon friss a szakítás meg minden és nehezen viseli. Szegény próbálja takarni, és úgy csinálni, mintha minden rendben volna, de látszik, hogy szenved. A volt barátja irogat neki fb-n s hivogatja is, ki akar békülni vele, ő pedig be is vallotta nekem kb. 1-2 hete, hogy még mindig szereti, de majd elmúlik(mármint az érzelmek az exe iránt), nagyjából ennyiben maradtunk. Nem tudom mennyit beszélnek, nekem úgy tűnik őszinte és elmondja nekem, amikor az exével beszél, mondtam neki többször is, hogy tiltsa le fb-n is és a számát is, de nem akarja, hogy ne legyen veszekedés, mert nem úgy váltak el.

Amúgy már 3x lefeküdtünk...nem tudom ez számít-e..gondolom azért igen... de úgy érzem csak azért történt, azért akarta, hogy kompenzálja a fájdalmát, vagy valami ilyesmi.

A baj csak az, hogy én egyre jobban megszeretem, még így is és ő néha nagyon elizonytalanodik, hogy mit is akar, hogy egyáltalán jó ötlet volt-e szakítson meg ilyenek. Én próbálom meg győzni ilyenkor, hogy felejtse el, mert aki egyszer megcsalta az többször is megteszi(tapasztalat sajnos) és azt mondja ő is úgy érzi, hogy mellettem döntött, csak szenved és bizonytalan.


Szerintetek mit kellene tennem, ha a célom, hogy ne szenvedjen, hogy segítsek, s hogy velem maradjon? Egyáltalán van esély, hogy mi együtt maradjunk a későbbiekben is, egy ilyen helyzetből indulva?


Előre is köszi a normális válaszokat!



2017. jan. 7. 00:30
1 2 3
 1/22 Szergej55 ***** válasza:
75%
Szerintem nem sokat remélnék a helyedben ettől az egésztől. Csak a volt csávója hiányzik neki, ami gond.
2017. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
En lapatra tennem,futna meg az exe utan,de veled vigasztalodik helyette.
2017. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek lépjek fel határozottan az ügyben, hogyha tényleg szeretne ő is engem, akkor tiltsa le a volt barátját? Mert amúgy azt mondta nála van egy telefonja s egy fülbevalója, amiket még vissza szeretne kapni...szóval nemtudom...az exel való találkozás is egy olyan pillanat ami számomra nagyon rosszul sűlhet el, ha nem vagyok ott, szerintetek jelen kéne lennem ennél az eseménynél? szerintem igen...
2017. jan. 7. 00:39
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát az van, hogy sajnos nem sok jövőt jósolok neked ebben a kapcsolatban.


Te vagy az ő felejtős kapcsolata. Hozzád menekül a bánat elől. Sajnos ő most nem tudja, hogy mit akar, és te határozott vagy és segíted. De amikor az exéből kiszeret, akkor rájön, hogy nem kell egy kapcsolatba menekülnie és te már szerepedet veszíted. Te olyan vagy neki mint egy srácnak szakítás után azok a csajok, akiket megdug és eldob, mert csak egy éjszakára kell neki, hogy felejtse a volt csaját.

Az ilyen típusú kapcsolatok 2-3 hónaposak és az utolsó hónap arról szól, hogy a srác folyamat össze akarja tartani a kapcsolatot, mindig határozott és mindig megindokolja nagyon helyesen, hogy együtt kell lenni, de a lány már nem kötődik eléggé érzelmileg és teljesen kifordul magából, és kb bármit lehet csinálni... a lány megzavarodik, aztán azt mondja, hogy rendet kell tennie maga körül és időre van szüksége meg egyedüllétre. szakítás és részedről sírásrívás, hogy ez mégis mi? Aztán rájössz, hogy csak erre kellettél neki és mész tovább. Az utolsó hónap olyan mintha a markodban akarnál tartani vizet és hiába szorítod, akkor se marad ott, hanem szépen és biztos elfolydogál.

Ne kötődj hozzá erős érzelmi szálakkal. Ha a negyedik hónapban még együtt vagytok és nincs jele bizonytalanságnak... Akkor már bízhatsz olyanban, hogy nem csak felejtős kapcsolat voltál.

Másik lehetőséged, amit még nem próbáltam, hogy békén hagyod még két hónapot, hogy feldolgozhassa a szakítást... és utána próbálkozol be. Lehet, hogy addig más lecsap rá, de nincs győzelem kockázat nélkül. Sok szerencsét!

2017. jan. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Amúgy tegnap találkoztunk és pont ezt elmondtam neki, hogy félek, hogy csak gyógyszernek kellek neki és amikor kigyógyul az exéből, rájön, hogy nem rám van szüksége, talán ő sem tudja pontosan mire, de nem rám. Azt mondta, hogy neki ilyesmi eszébe se jutott, mondtam, hogy tudom, ez csak nekem jutott eszembe...s aztán témát váltottunk.

Akit érdekel itt egy link a kezdetekről, amikor megismerkedtünk, az sem volt sima ügy...: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..


Engem csak az bánt, hogy annyira csinos a teste és úgy érzem lelkileg is annyira talál hozzám, (ha az exemhez hasonlítom hát ég és föld, persze a jelenlegi javára), vele minden olyan szép lehetne. Nagyon megpróbálnám vele hosszú távon...de olyan rosszkor találkoztunk... mondtam neki, hogy én képes vagyok ki várni mellette amíg fokozatosan, teljesen kigyógyul az exéből(csak nehogy a "gyógyszer" elmélet beigazolódjon). Mondja, hogy olyan kedves vagyok meg minden...de látom, hogy nem szeret...csak kedvel(ez egész biztos, hogy nagyon kedvel de ez félek nem elég) és szenved az exe miatt.

2017. jan. 7. 01:52
 6/22 anonim ***** válasza:

..az előző posztod uccsója voltam /lány, 41.. :D/ nagyon nemszép hogy belerondít a mostani kapcsolatába az exe, megcsalta őt most bezzeg féltékeny:((... ez rohadtul nem fair a barátnőddel szemben ha szeretné akkor azt szeretné hogy neki jó legyen, nem..?

Én is pont ilyenben vagyok tudom, marha nehéz ha kísért a múlt..

majd idővel kialakul úgyis, de nem tudom meddig lehet ezt türelemmel bírni csak rajtad múlik!


Aztán ha a lány két szék közül a pad alá esik később az milyen már..akár ilyen verzió is felléphet ..:)


hát nem semmi sztori ez se..majd írd mi történik!

2017. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

..folytatom...tuti az lesz hogy veled lesz de sok türelemre lesz szükséged..ilyenkor marha rossz tényleg szenved az ember lánya..

Még jó hogy csak kedvel lehet hogy még őt szereti bocs ill. kötődik még hozzá, pláne hogy most mindennel próbálja visszacsalogatni. De sz...r ez.

2017. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen...a volt pasija még azt is mondta neki, hogy gyereket akar tőle, meg hogy vele akarja leélni az életét. Azt mondta a csaj, hogy ekkor kicsit elgondolkodott...de ezeket régebb is mondta és utána is talált ilyen beszélgetéseket más csajokkal(ezt is ő mondta). Ekkor mondtam neki, hogy ennyire hülye ne legyen és felejtse el végleg ezt a fickót, dehát 2.5 évet tudom nem lehet egyik napról a másikra csak úgy elfelejteni és teljes gőzzel bele menni egy másik kapcsolatba. Ezért nem tudok rá haragudni. De mondtam neki, hogy nem tudom még hány ilyen elbizonytalanodását bírom meg...mert már csinálta 1-2 alkalommal és nagyon szarul esett.
2017. jan. 7. 11:17
 9/22 Szergej55 ***** válasza:
100%
Sajnálom, de egyre inkább úgy tűnik, hogy csak pótléknak kellesz. Akármit érzel ez iránt a csélcsap lányka iránt, szerintem felejtsd el, ha van tartásod és önbecsülésed, én tuti nem lennék más lelki szemetesládája azt remélve, hogy talán én is megdughatom egyszer, ennyit nem ér.
2017. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
3x lefeküdt velem, nem a megdugásról van szó...hanem vannak olyan tulajdonságai, amik nekem fontosak egy lányban...megszerettem, ennyi. Engem csak az zavar, hogy az exének még mindig felveszi a telefont(amikor otthon van pl.) és, hogy nem tiltja le. Ha rövidebb időn belül nem szakítja meg teljesen minden kapcsolatot az exével, akkor ő is tudja, hogy köztünk is vége lesz és azt csinál utána amit akar. Ezt ő is tudja, de abban igaza van, hogy 2.5 éve hosszú idő és időt kell adnom neki, amit meg is adtam és adok, csak az exével fejezné már be végleg a kommunikálást. Ezt akarom elérni. Szerintetek avatkozzak be? vagy rossz ötlet?
2017. jan. 7. 16:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!