Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akarok minden nap találkozni vele?

Figyelt kérdés

1 év után most van ismét barátom,3 hete,de teljesen el voltam már szokva attól,hogy minden nap találkozzak valakivel és ezt most kicsit soknak érzem.Amúgy is nagy szabadságigényű vagyok,még abban sem vagyok biztos,hogy tényleg akarok-e most kapcsolatot :/ Ez normális dolog ilyenkor?

20L



2017. jan. 7. 07:48
 1/8 kolosszus22 ***** válasza:
32%
Minek jöttél össze vele, ha abban sem vagy biztos h akarsz kapcsolatot? Az ilyet nem tudom megérteni, minek összejönni valakivel és szivatni, mikor nem vagy biztos magadban?
2017. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amikor valaki után vágyom, akkor sokat akarok vele lenni. nem szoktam ilyeneken gondolkozni a legelején, hogy pontosan mit akarok. pár hét után tudom.
2017. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jézusom,mit kell ezt ennyire túlreagálni?Nyilván nem úgy jöttem össze vele,hogy nem akarok kapcsolatot.Mi a francért jöttem volna össze vele,ha nem akartam volna..?Nem,MOST érzem úgy,hogy kicsit sok ennyi együttlét és elbizonytalanodtam.Biztos előre kéne látni,hogy "jaj 10 év múlva majd nem akarok már veled lenni,akkor össze se jöjjünk!"Csak azért,mert nem akarom,hogy nonstop egymás seggében legyünk,még szerethetem,okostojások.


Arra voltam kíváncsi,hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben,hogy hosszú szingliség után nem akart folyton a párjával lenni,holott szereti...

2017. jan. 7. 11:03
 4/8 kolosszus22 ***** válasza:

"Amúgy is nagy szabadságigényű vagyok,még abban sem vagyok biztos,hogy tényleg akarok-e most kapcsolatot"


Ezt te magad írtad le, tehát nem csak arról van szó h kicsit kevesebb időt akarsz vele együtt tölteni, már eleve megkérdőjelezed a kapcsolat létjogosultságát.

Tanácsot akartál, hát adok: Szakíts még most, srác is gyorsan kiheveri, mert még csak 3 hétről van szó. Felesleges tovább húzni, ha már 3 hét után ilyen gondolatok kavarognak benned az nem normális, szóval egy lufi az egész amelyik bármelyik pillanatban kidurranhat.

2017. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

"Arra voltam kíváncsi,hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben,hogy hosszú szingliség után nem akart folyton a párjával lenni,holott szereti..."



A fő kérdésed:

"Normális, hogy nem akarok minden nap találkozni vele?"


Mindenki leírja a véleményét. Ezen ne akadj ki, ha nem bírod megemészteni, hogy a fájó igazság az, hogy h****e p***a vagy aki más érzéseivel akar játszani. Nagyon látszik, hogy még fiatal kis éretlenke vagy! Nem neked való egy kapcsolat. Menj legyél szabad, repülj kismadár.

2017. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

"Nyilván nem úgy jöttem össze vele,hogy nem akarok kapcsolatot.Mi a francért jöttem volna össze vele,ha nem akartam volna..?"


Tőlünk kérdezed kislány? 😂



A kérdésed alatt azonban az áll, hogy idézlek:

"még abban sem vagyok biztos,hogy tényleg akarok-e most kapcsolatot."


De akkor most mivan? 😑 Hú de nagyon éretlen vagy 😒

2017. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 végre egy értelmes válasz,amiben nem csak kötözködni és akar a válaszoló :) Ne ide gyertek idegeneken feszkót levezetni.Az igazán éretlen dolog le h*lye p**ázni olyat,akit nemis ismersz.


#5 köszi,ezt megfontolom.Épp ezért lenne szükségem most térre,hogy rájöjjek,mit is akarok és hogy érzek...Egyszerűen megmondom neki,hogy nekem kicsit nagyobb tér kell,szeretek a barátaimmal is lenni és egyedül is kell egy kis idő magamra.Nem akarok megint abba a hibába esni,hogy egy kapcsolat miatt elhanyagolom a barátaimat.Ha tényleg szeretem,úgyis elkezd hiányozni pikk-pakk.

2017. jan. 7. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit lazán vagytok, ismerkedtek s közben alakul a kaocsolat s idõtök is, az is mit érzel. Csak tudd jól lekommunikálni felé.
2019. febr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!