Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindenben be akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindenben be akar szabályozni engem. Mit tegyek? (Többi lent).

Figyelt kérdés
Ő 31 éves férfi ésn 21 éves nő vagyok. Már lassan 6 éve vagyunk együtt, minden téren ő az első az életemben. Nagyon szeretjük egymást, viszont majdnem mindenben próbál korlátozni. Ez jó ideig nem zavart, hiszen nagyon fiatal voltam és úgy éreztem más nem is számít ő az egyetlen fontos dolog az életemben. De ahogy felnőttem más dolgok is előtérbe kerültek, jelenleg egyetemista vagyok, most fejezem be az alapképzést, de ő nem akarja, hogy tovább tanuljak én viszont szereték. Elvárja, hogy én az ő kedve szerint alakítsam az életemet, azonban ő nem hajlandó változtatni, például még mindig a szüleivel él. én viszont szeretnék már a szülőktől függetlenedni és külön letbe kezdeni. Tehát számos problámánk van, de úgy érzem nem tudok vele szakítani mert ezek ellenére is szretem, viszont nem vagyok így boldog. Tanácstalan vagyok nem tudom mit tegyek.
2017. jan. 7. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj vele szakítanod, az ilyen ember beteg.


"minden téren ő az első az életemben"


Mindig te legyél magadnak az első, a barátod/barátnőd mindig csak szorosat utánad következzen!

2017. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
keress értelmes ffit ne egy főnőköt.
2017. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan furcsa, hogy mennyire nem képesek az emberek racionálisan szemlélni a kapcsolatukat és mindig találnak valami kifogást, hogy miért maradnak benne egy lehúzó, kisajátító, önző emberrel.

Sajnos mondhatunk neked bármit, amíg ezt magadtól nem fogd belátni.

Ha nem akarod az életed célok, eredmények nélkül, alárendelten elcseszni, akkor ne maradj vele.

2017. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beteg ember. Szakits vele vagy elheted azt az eletet amit o megalmodott neked.
2017. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen a szüleivel él...fiatal korodat rá szántad. Mostmár ideje új férfiakat megismerni. Nem tudod mit veszthetsz mellette ha nem ismersz meg mást
2017. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
A baratod egy beteg ember, aki teged csak le akar huzni, mert tudja, hogy annyira ostoban befolyasolhato vagy, hogy ezt meg is teheti veled, hiszen a szakitas nem opcio. Tudja, hogy a labat is beled torolheti, de ugyis ott fogsz kajtatni utana, mint eddig minden "szabalyozasanal". De ahogy latom, neked ez igy tokeletesen megfelel, szoval a kerdes teljesen ertelmetlen, amig ezeket te nem vagy kepes belatni.
2017. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idősebb pasi és apaszerepet vett fel.vagy nő leszel és partner, vagy otthagyod én az utóbbit tennem, mert diktátor alkar.
2017. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, pusztán azt akarom nyomatékosítani, hogy a továbbtanulásból NE engedj! Ez egyszerűen nem tárgyalási alap, szépen jelentkezel felvin és kész! Itt nem arról van szó, hogy már egy család vagytok és megrendült az anyagi helyzetetek, emiatt sürgősen munkába kell állnod, itt nincs semmilyen kényszerítő erő, hogy abbahagyd a tanulás. A tanulás a jövőd, a leendő családod jövője. Bármit is mond te tudatosítsd magadban, hogy a tanulás az nem egy úri passzió, az befektetés a jövőbe! Erről nem szabad lemondanod.
2017. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!