Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a kötetlen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kötetlen kapcsolatba belefér, hogy a srác bunkó legyen, és ha úgy tartja kedve ne hívjon/írjon vissza?

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem igen, nő vagyok.


Egyébként nem tartom bunkóságnak sem.

2017. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Semmifele kapcsolatban nem lennek bunko emberekkel.
2017. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A bunkóság még haveri kapcsolatba sem fér bele, meg úgy általában semmilyen emberi kapcsolatba sem.


Az meg, hogy nem hív vissza, bármilyen kapcsolatban simán belefér, bármikor lehet más dolga az embernek, nem kell rátapadni a másikra.

2017. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kötetlen kapcsolatba az fér bele, amit a felek akarnak, kivéve a kötöttség, de néha még az is... egy kapcsolat két félből áll, ha neked nem fér bele, akkor a kapcsolatba se fér bele... én nem vonódnék egy olyan férfihez aki ennyire semmibe vesz.
2017. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Semmiféle kapcsolatban nem lennék bunkó emberekkel! Szóba sem állnék ilyen típusúakkal.
2017. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát, nyilván mindent ki lehet magyarázni, főleg, ha nincsenek kötöttségek, és akkor a férfiak hajlamosak mindent erre fogni, ami nagyon egyszerű.


De valahogy akkor sem tartom szép dolognak, pláne, ha a másik jelzi, h neki rosszul esik. De a felelősségvállalás nyilván magasabb szintet kíván. Én hiába mentem bele egy ilyen kapcsolatba, azért olyat nem csinálok a másikkal, amit magammal sem tennék meg. Tapasztalásnak fogom fel, magamról is sokat tanulok.

2017. jan. 9. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Mivel láthatóan a srác megteheti és megteszi, ezért logikus, hogy bele. A srác látja, hogy így is ugrasz széttett lábbal alá. Akkor mégis mit vársz?

Nem igazán értem az ilyen kérdéseket. Kb. mintha az lenne a kérdés, hogyha nekifutok a falnak, akkor fájni fog e a fejem.

2017. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2017. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7/8: pont, h így nem ugrok, és amúgy sincs két egyforma kapcsolat. Lehet, h sokan így működnek, de attól ez még nem egy normális hozzáállás. Nekem pl lelkiismeret-furdalásom lenne.
2017. jan. 9. 22:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem a megfelelővel vagy kapcsolatban. Most az mindegy hogy kötetlen vagy komoly.


Nem a kapcsolat milyenségétől függ hogy belefér e az hogy valaki bunkó. (egyébként nem fér bele)

Meg egyébként is kinek mi fér bele, mit hajlandó eltűrni.

Azt mondod neked lelkiismeret furdalásod lenne ha azt tennéd amit ő. Ezek szerint neked sem fér bele...


Azt teszem bele amit elvárok, avagy azt várom el amit bele teszek. Vagy nálad nem így működik? (azt tudjuk hogy nála nem)

F34

2017. jan. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!