Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok.5hónapja vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretem. úgy érzem ő az igazi. Tőle akarok gyereket. Korai lenne egy baba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon fiatal vagyok és hogy sokan le fognak hurrogni ezért.De úgy érzem készen állok a gyerekvállalásra. midenki azt mondja, hogy a gondolkodásom, viselkedésem olyan mint egy érett felnőtt nőjé. Csak az itélkező pletykáktól félek. a barátom is szeretne már gyereket, persze nem akarunk felelőtlenül dönteni.GÚNYOLÓDÓ MEGJEGYÉZESKET LÉGYSZI NE ÍRJATOK.
2010. máj. 4. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Először érettségizz le. Gondolj a jövőre.. manapság már diplomával se vesznek fel embereket, érettségi nélkül mi lesz veled?

A szüleid mit szólnak a tervedhez?

Nem gondolod, hogy 5 hónap igen csak kevés?

2010. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Hogyne lenne már korai. Miből tartanád el? Egy gyereknek anyagi háttér kell. És nem a szülők nyakára. Előbb fejezd be az iskolát. Találj munkát, házat stb. Sztem nem olyan a gondolkodásod mint a felnőtteké, mert akkor nem tennél fel ilyen kérdést. Ha igazán szeretitek egymást, akkor ráér a baba 2-3 év múlva is. Nem késtek le vele semmiről. Istenem, nem akarlak bántani, de nagyon felelőtlen vagy... 19/L
2010. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. átgondoltam. leírva kicsit másabb, mint csak úgy gondolatként. nem tudom mi ütött belém, de mostanába ha meglátok egy babát egyből szeretnék egyet. tudom , hogy kismillió bajjal, dologgal , pénzel..stb jár. igazad van kedves utolsó hozzászóló ráér 2-3-5 év múlva is. akkor legalább mindenki jó szemmel nézi majd.:) mostmár csak egy kérdés merül fel bennem. szerintetek tényleg lehet, hogy 16 évesen megtaláltam az igazit?:$
2010. máj. 4. 23:07
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Ezt kérdezd meg magadtól pár év múlva, ha még mindig ugyanúgy szereted, ha nem jobban. :) (Első - 19L szintén)
2010. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

szia!

korai még, a 16év miatt is , meg mert csak 5hónapja vagytok együtt, még nem ismered teljesen a srácot, plusz amit előttem is írtak h inkább tanulj ,érettségid legyen mindenképpen , utána majd meglátod. :) plusz most még a szüleid tartanak el , ők mit szólnának hozzá?

2010. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
23:01 vagyok. 15 éves korom óta vagyok együtt a párommal. Sztem nekem ő az igazi, szak lehetséges. Nekem is volt egy ilyen időszakom, hogy baba, meg család, meg stb. De aztán persze megjött az eszem. Nem rég született unokahúgom, és iszonyat sok baj van vele. Aranyos, meg minden, imádom, de még nem lennék rá kész, most 19 évesen sem. Így utólag már örülök, hogy volt annyi eszem nekem, a páromnak, na meg az anyukámnak, hogy nem hoztunk össze egy babát. Boldog főiskolás vagyok, egy boldog párkapcsolatban :) Ráérsz még nyugi. Még előtted az élet.
2010. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Neha egy eletet leelunk valaki mellett, es rajovunk, hogy nem o az igazi es vannak olyan szerencsesek is, akik feltetel nelkul a sirig szerelmesek egymasba. Sohasem tudhatjuk, hogy epp melyik szituacioban vagyunk, hisz minden percben valtozunk.

16 eves korom ota a negyedik nagy ot fogyasztom, es kivetel nelkul mindegyiktol szerettem volna gyereket. Nem bantam meg, hogy eddig nem jott a baba. Varjatok meg par evet, alljatok ket labbal a vilagban, teremtsetek egy alapot, amire kesobb epithettek.

25 eves 20 hetes kismama

2010. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hogy írtál.sokat segítettél te is és egyben el is gondolkodtattál, hogy valóban ő-e az igazi.NAGYON REMÉLEM, HOGY Ő AZ.:)
2010. máj. 4. 23:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Idővel kiderül :)Ne akarjatok még gyereket,ti is azok vagytok valahol és ezt nem bántásként mondom.16évesen én is így gondolkodtam,hogy az akkori párom az igazi feleségül akarok hozzá menni baba stb de aztán mégsem.Most 21éves vagyok és nincs baba se házasság,boldog párkapcsolatban élek jó pár éve.Ne vállaljatok felelőtlenül babát:)Egyébként legalább egy év kell ahhoz hogy valakit megismerj jobban,sőt azt mondják ahhoz össze is kell költözni:)
2010. máj. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Természetes amit érzel, de ez még nem jelenti azt, hogy szülöd kéne azonnal. 16 évesen még annyi dolog előtted áll, valószínűleg bánnád, hogy a fiatal felnőtt életeből kimaradtak a spontán szórakozások. Erre szükség van. Gyűjts tapasztalatokat az életben, hogy később legyen mi alapján nevelned a gyerekedet.

A másik az anyagi oldal. Nem azt mondom, hogy csak milliomosként vállalj gyereket, de legalább legyen mindkettőtöknek önálló jövedelme, amiből meg lehet élni, és még ha saját lakásotok nincs is, de önállóan fenn tudtok tartani egy háztartást. Még ha csak albérletet is. Először ezeket a dolgokat érjétek el, csak utána vállaljatok babát, és ne úgy, hogy majd ha már megvan, akkor kitaláljátok, hogy hogyan is kell felnőtt módra élni.

2010. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!