Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha rám nyomult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha rám nyomult a nős kollegám elég erősen?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak meg akar dugni, sőt elég valószínű, ez engem nem érdekel, minthogy nekem nem is tetszik. Viszont zavar nagyon a dolog, levelekkel bombáz napközben, a céges levelezésben. Mivel magasabb beosztásban van, féltem a munkámat is, ha szólok valakinek. Mit lehet tenni? Kollegák közül sem mertem senkinek szólni, mert iszonyú pletykásak, neki megmondtam már hogy hagyja abba, nincs esélye, de hülyének néz, és azt mondja, ő csak a "lelkitársam" akar lenni..úgy döntöttem nem csinálok semmit, de nagyon idegesít, mert pont azon a határon belül csinálja a dolgokat, hogy nem lehet zaklatásnak nevezni. És a levelekben a feleségéről panaszkodik, engem istenít, hogy milyen gyönyörű vagyok. Ha kimegyek inni egy teát, utánam jön, vörös fejjel és bókol, megfogja a hátam. Mondtam már neki, hogy hagyja abba. Olyankor megsértődik egy napra, másnap újra írogat, hogy : megbántottalak? valami baj van? Szerintetek mit kéne tennem?
2017. jan. 13. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Neki is van felettese.

Beszélj vele, mutasd meg a leveleket, és kérd, hogy segítsen megoldani, mivel az udvarló valamilyen szinten a felettesed, és félted az állásod.

Hivatkozz arra, hogy akadályoz a hatékony munkában.


Azért a helyedben szétküldeném az önéletrazomat is, mert ennek nagyon jó eséllyel az lesz a vége, hogy menned kell.

2017. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hatarozottan semmibe kell nezni. A levelei mennek a spambe, ha meg megprobal hozzaderni, akkor egy hatarozott kiss undorodo kezmozdulattal eltavolitani a kezet rolad, majd arrebb allni. Vagy ha mond valami bokot, akkor szimplan vegignezel rajta, es egy apro kacajjal mar mesz is ki a helyisegbol. Vagy azt is megemlitheted neki megfelelo szovegkornyezetre valtva a beszelgetest, hogy "Tudod ki a legszanalmasabb ferfiak? Akik a feleseguket szidjak annak hata mogott. Hanyni tudok az ilyen emberektol. Elvalt ferfival sem kezdenek soha." - aztan ismet lealacsonyodo mosoly, es tavozas.

A megalazas a lenyeg, es akkor abbahagyja.

2017. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Irnek neki meg egy email es asszonynak kuldesz tovabb mindent.

Csak leall a patkany

2017. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a felség tud-e a dologról? Garantáltan befejezi!! Ha pofátlan akkor kérdezd a kollégák előtt.
2017. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 1. válaszadónak szeretném mondani, hogy engem is az rémisztett meg, hogy a végén még nekem kell majd mennem a cégtől, ugyan is ő nagyon fontos ember itt. Szóltam egy felettesünknek, nagyon égő volt, a levelezést nem mutattam meg, elhitte. Azt mondta, hogy szóljak, ha tovább fajul. A kollegámhoz nem szólok, semmire sem válaszolok, kb 100 levél van a szemetesben. (automatikus törlésre tettem, de az a kukába még megjelenik). nem szoktam nézni de múltkor megnéztem és rengeteg levél volt ott, egyet megnyitottam, abban az volt, hogy: miért nem tudom felfogni, hogy ő csak barátságot akar? Azért oda írja: egy ilyen jó nőnél úgy sincs esélye..

undorító!!

A legrosszabb, ha itt tényleg vezetői szintre megyek ezzel még egyszer, akkor lehet, hogy engem rúgnak ki.

2017. febr. 1. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!