Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy esne? Es ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam55555 kérdése:

Nektek hogy esne? Es ti mit tennetek az en helyemben?

Figyelt kérdés

Múlthéten meghalt a mamám. Es hétfőn volt a barátnőm születésnapja és holnap lesz mamám temetése es erre közli velem a barátnőm hogy o holnap megy megtartani a születésnapját egy sörözőben egy 4órás koncertra megy. nagyon rosszul esett. Legalabb ha nem tud itt lenne azt vartam hogy beszélgetünk facebookon es mellettem lesz ugy ha most nem is tud személyesen. Es csak annyit mondott hogy légy eros holnap. Azthittem legalabb igy mellettem lesz neten.

Es meg o van kiakadva azt mondja talan megy talan nem. Meg meglássa de ismerem ugyis elfog menni

Ha neki halt volna meg a mamája en nem buliznek hiaba múlthéten születésnapom lett volna mint neki.



2017. jan. 13. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem kéne buliznia, hanem ott kéne veled lennie a temetésen.
2017. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igyvan de kicsit messze lakik ezert nem tud

De hiaba születésnapja volt ertem en 18.szülinap neki fontos de akkoris vártam hogy legalább mellettem lesz személyesen vagy hha nem tud ugy akkor legalabb neten de nem.. :(

2017. jan. 13. 20:35
 3/10 anonim ***** válasza:
A mamád az az édesanyád vagy a nagymamád?
2017. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagymamam
2017. jan. 13. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Mindketten kissé önzőek vagytok. Te osztani akarod a fájdalmadat ő meg nem akar ilyen szinten belefolyni.
2017. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ő helyében én eltolnám egy-két héttel az ünneplést. A temetés időpontja fix.
2017. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kivettem a szavaidból a leányzó a távolság miatt nem tud elmenni a temetésre. Ha már eleve nem tud elmenni a temetésre nem várhatod el tőle, hogy csak azért ne ünnepelje meg a szülinapját. A temetés alatt gondolom te se a mobilodat akarod pötyögni támaszt meg gondolom nyújtott eddig is. Szerintem picit felfújod a dolgot. Nyilván ha alapból el tudna menni a temetésre és úgy választaná inkább a koncertet megérteném, de szerintem ez így nem olyan gáz mint ahogy gondolod.
2017. jan. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha messze lakik akkor pl felhív és beszéltek màrmint a temetés előtt ha màr nem tud ott lenni veled a tàvolsàg miatt !Elmehet bulizni de ha csak 4-oraig tart akkor is irhatna vmit vagy felhivhatna hogy miujsàg hogy vagy stb én biztosan nem lennék nyugodt !Pl mikor az egyik rokonomnak volt az esküvője és az exem nem tudott eljönni szakitottam rà időt hogy felhivj hogy miujsàg vele stb.
2017. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy felhivjam*
2017. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ilyen kretén pasival össze se jöttem volna

primitív idióta

2017. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!