Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni ha egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ha egyszerűen depressziós?

Figyelt kérdés
A párom eléggé rossz kedvű már jó ideje a munkája miatt, nagyon utálja évek óta, sokat is dolgozik, és próbálná csinálni azt amit szeret és jobban is keresne vele, de egyszerűen ennyi munka mellett nincs rá elég ideje, emiatt folyamatosan feszült, stresszes. Néha már nem is akar beszélni róla, csak ül és csendben szomorkodik, én meg ölbe tett kézzel nézem. Én próbálok segíteni neki, ahogy csak tudok, próbálnék vele beszélgetni, de hát egyszerűen annyira használhatatlan mikor rájön ez a mélypont, hogy már én is teljesen frusztrált leszek tőle. Tudom, hogy ez neki nehéz, de komolyan rajtam kell levezetni? Néha mikor tudom, hogy nyűgös már nem is akarom látni, mert 5 perc alatt elmegy az életkedvem, ahogy duzzog magában és akármit mondok csak felkapja rajta a vizet. Mit kéne tennem?
2017. jan. 13. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Mindenki a saját életéért felelős, én egyszerűen otthagynám.
2017. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg depressziós, akkor segítségre van szüksége. Irány egy pszichológus, és támogasd. Vagy ha ezt nem akarja, akkor mondjon fel a munkahelyén, és végezze a jobban fizető munkát, talán attól boldogabb lesz.
2017. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

"komolyan rajtam kell levezetni?"


Szerinted akinek ilyen problémái vannak, az _szándékosan_ rajtad vezeti le? El vagy tévedve.

2017. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
A pszichológus csak pénzkidobás... vagy segít saját magán vagy szenved
2017. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz ez a dolog..

Borzasztó, mert húz le téged is, ha olyan érzékeny vagy..

esetleg elmehetnél vele terápiára, hogy megtalálja a megoldást...de idegileg próbálj távol maradni...

2017. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!