Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

30 év feletti hölgyeket kérdezném ti akartok gyereket ha van aktuális partner hozzá?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Férfi kell hozzá, ami nem csak egy partnert jelent.
2017. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen egyértelmű magától értetődő kérdéseket fölösleges feltenni, minden nő akar gyereket ha van hozzá megfelelő partnere. Genetikai adottság, van egy kis réteg esetleg aki egyéb okokból nem, vagy hormon problémája van és nem érzi a késztetést rá, vagy agyba van gond.
2017. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy vagyok vele, hogy csak normáis pasival. Ha nem sikerül rátalálnom, akkor valószínűleg nem kell inkább gyerek sem. (Egy gyereknek kell az apja és nem elég a gyerektartás + ne legyen szenvedélybeteg, bántalmazó, dolgozzon, legyen felelősségteljes. Ha egy férfinél hiányoznak ezek az alapok annak szerintem kár szülni, mert a gyerek csak sérül. Én meg nem szeretnék még egy megnyomorított embert életre hívni.)
2017. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van aki csinaljon, de nem akarunk.
2017. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, de attól még nem gondolom normálatlannak meg hormonproblémásnak/genetikai selejtnek azt, aki nem akar...! Ez elég gusztustalan megnyilvánulás volt, kedves második...
2017. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Én nem akarok.
2017. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3-assal teljesen egyetértek.
2017. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy magátol értetődő és egyértelmű, hogy minden nő akar gyereket és aki nem, annak baj van az agyával és konkrétan "selejtnek" van titulálva?!! Mégis miféle logika ez? Egyáltalán nem akar minden nő gyereket, ez egy orbitális nagy baromság. Rengeteg nő, (köztük pl én is és még jó nehány barátnőm) nem akarnak gyereket, mert szimplán nem fér bele az életvitelükbe vagy nem szeretik a gyerekeket, nem alkalmasak szülőnek.

Semmi probléma nincs azokkal a nőkkel, akik nem akarnak szülni. Az ő életük, azt tesznek vele, amit csak akarnak.

2017. jan. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs baj a fejemben,mindig volt párom,most is van. Szeretem a gyerekeket,tudok bánni velük,de nekem nem kell. Soha nem szerettem volna pedig 37 éves vagyok. Mindenkinek más a beállítottsága. Attól nem beteg agyilag. Ma már nem olyan világot élünk mint régen,hogy a nőnek az volt a dolga hogy szüljön...
2017. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!