Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire vagytok féltékenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok féltékenyek és mit tesztek ellene? Szerintetek emiatt nem kellett volna az lennem?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy vajon túlságosan is féltékeny vagyok, vagy ez még normális? Mivel résztvevője vagyok a helyzetemnek én nem tudom reálisan megitélni, hogy túlzás vagy sem.

Szóval az egyik legfrissebb, hogy egyetem közben albérletben vagyok, és hogy olcsóbb legyen egy lánnyal osztozunk egy szobán. Nem ismerem túl jól, nem kerültünk közeli barátságba, viszont ahogy láttam eléggé közvetlen a fiúkkal, többször felhozza egy fiú ismerősét, meg egyszer hallottam,hogy a barátja féltékeny is volt emiatt.

A párom, mivel nem ment dolgozni feljött a városba hozzám, ott aludtunk a szobában. Úgy beszéltük, hogy reggel elmegyek órára (1 órám volt) s utána megyünk együtt haza, ha már ott volt és ne kelljen vonatozzak.

Igy is volt, felkeltem, a barátom még lustálkodott, azt mondta még pihen kicsit amig orán leszek, aztán mire végzek jön és felvesz. Ugye a lány is otthon volt és nekem egész végig furcsa közérzetem volt. Tisztára rosszul esett, hogy a barátom otthagytam félpucéran az ágyban, közben ott van bent a lány is....

Tudom,hogy nem csalna meg, mert érzem, hogy nagyon szeret, mégis furcsa érzésem lett.

Aztán óra után találkoztunk, én meg nem tudtam megállni és kérdezgettem, hogy beszélgettek-e és mit mondott a csaj. És mondta, hogy semmi különöset, ő bement a konyhába enni, majd mikor látta a csaj, hogy mit eszik megkérdezte hogy nem kér-e az ő kajájából, mert van bőven és nyugodtan ehet. Párom visszautasitotta. Talán fura de azon is agyaltam, hogy minek kinálja meg. Lehet hanyagnak néz mert azt eszi a párom amit, és nem készitettem normális kaját, neki meg van és próbál felvágni. Hét végére elfogyott a főtt kajám, és megjegyzem ő mondta, hogy jó lesz az ami volt még és ne készitsek mást.

Szóval ez keltett bennem ilyen érzést. Persze elméletben tudom,hogy semmi jelentősége sincs, mert nem csalna meg, de az érzéseim nem tudom kontrolállni.

Ti mit éreztetek volna hasonló helyzetben?

20L


2017. jan. 15. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellett volna féltékenynek lenned. Udvariasságból megkínálta.. már ez is bűn? Nem kell plusz dolgokat bele fantáziálni...
2017. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Krukutyán Levente ***** válasza:
38%
Valami büfé szakra járhatsz, ha ennyi eszed van. Csak egy gesztus volt, nem egy komplett elcsábító és téged degradáló hadicsel...ez beteges...
2017. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez teljesen alap dolog, hiszen ő is enni készült, és megkínálta, hogy nem kér-e. Ilyeneken ne akadj fenn, mert állandóan stresszelnél, és ha ez látszik rajtad, akkor az akár még a kapcsolat rovására is mehet. Amúgy ilyenkor nem vizsgaidőszak van, mindenhol? 23/F
2017. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy van, ahogyan az első mondja. Csak udvariasságból kinálhatta meg, én is simán csinálnék ilyet, ez csak egy alap emberi (jó) tulajdonság, szerintem ne köss hozzá semmit, nyugodj meg, ha tudod hogy a barátod sosem hazudna neked/csalna meg, elmondott mindent és semmi okod az aggodalomra :)

Egyébként én is féltékeny típus vagyok sajnos, de van alapja, mert amíg a barátom nem volt tisztában a határokkal, amin belül még okés valami, az eddigi kapcsolataiból indult ki, ahol elnéztek olyan dolgokat is neki, amit én már nem. Mondtam, hogy azok a dolgok nálam nem férnek bele, mert fordítva én sem csinálnék ilyet, így elvárom a másiktól is. Azóta nincs ilyen (vagy csak nem tudok róla? :D), és remélem nem is lesz. Az is olyan volt, hogy a barátom már elmondta 500x, hogy ő tud lányokra úgy nézni, hogy nem nőként, csak barátként, mivel rengeteg ilyenje volt, nem a p/.uncit látja bennük, hanem az embert. Simán lehet ez a helyzet a ti esetetekben is, tudod, ki hogy áll hozzá :)

2017. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én nem izgulnék az ilyenen, pedig én elég hisztériás p-csa vagyok, ha fenyegetve érzem magam :D

Miért nézne hanyagnak a lakótársad? A párod felnőtt ember, ha nem jó neki, amit csináltál, akkor lemegy a boltba és vesz magának valamit.

Nem kell ezt ennyire kimaxolni. Udvarias volt, és kész.

2017. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszabb ***** válasza:
Nem kellett volna féltékenynek lenned.
2017. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazabol elegge illetlenseg volt ot otthagynod "felpuceran" egy idegennel, szoval a sztoriban az egyetlen problemakent ezt latom (ugye vendeget nem hagyunk otthon, plane nem ha el ott mas is). Es szerencses vagy, hogy a baratod nem egy ideges fajta, mert engem nokent elkapott az irritacio, mire a szoveg vegere ertem. Szerintem a kapcsolatos erdekeben meg most fejezd be ezeket, ha meg ennyire feltekeny vagy, akkor meg ugye nem kell otthon hagyni a sracot.
2017. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egek, ne haragudj, de nagyon creepy vagy. :)
2017. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezek szerint nem jogos az érzésem... Ti picit sem lennétek 'idegesek' ha a párotok ugyanilyen helyzetben maradt volna?

Egyébként ne értsétek félre, nem én mondtam, hogy maradjon ott.

Eredetileg úgy volt, hogy reggel együtt cuccolunk és indulunk el, én órára ő meg vásárolni.

De reggel azt mondta, túl fáradt és lustálkodna, igy maradt otthon.

2017. jan. 15. 12:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mondjuk eleve nem laknék együtt olyannal, akiről ilyen rossz véleménnyel vagyok, illetve féltenem kell tőle a páromat, _ennyire_ azért nem nehéz albérletet találni.

De ha meg nincs alapod ilyet feltételezni, és csak a járkáló haverokból gondolod a dolgot, hogy fűt-fát felszed a csaj, akkor meg a párodban illene annyira bíznod, hogy egy óra alatt nem fogja gerincre vágni, még ha a csajnak nem is lenne ellenére.

Anno albérletben én még a nem kedvelt lakótársakkal se voltam soha olyan viszonyban, hogy azt mondjam, nem állhat szóba a vendégeimmel..

Szóval igen, azt gondolom, kicsit felfújtad. :) A rossz érzést megértem, mert az ellen nem tehet az ember semmit, de kár volt utána felhozni a dolgot.

2017. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!