Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezen hogyan legyek túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezen hogyan legyek túl?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akit a FB dobott ki. Bejelöltem, írogattam neki. Fura is volt, hogy kb leszart, semlegesen válaszolt.. Bár így utólag már látom, miért volt ilyen taszító. Mivel az elején semleges témákról beszélgettünk (bár alig volt fent, egy nap ilyen 10 percet kb), semleges téma alatt azt értem, hogy mizu, mit ettél stb.. bár csak én kérdeztem. Utólag látom, hogy kb le is írta az elejétől fogva hogy van barátnője, csak annyira bele szerettem már kb a képe alapján hogy észre se vettem. Mikor megkérdeztem tőle, hogy találkozunk e leírta hogy nem és van barátnője és hagyjam békén. Bár már előtte is írta, hogy hagyjam, nem is írt sokáig, elején se írt kb vissza én erőltettem. Azt mondta később azért írt egy szavad válaszokat, hátha rájövök ebből hogy nem érdeklem, ha a másikból nem. Most letiltott. De most még jobban akarom. Én pesti vagyok ő győri. Mit tegyek hogy megszerezzem???

20L, 20F


2017. jan. 15. 13:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és én írtam rá, hogy szeretném megismerni (nem volt kint h van bnője, csak egy kép van kint neki), nem válaszolt, kb a 4. mizumra válaszolt... :(
2017. jan. 15. 13:03
 2/8 anonim válasza:
Hagyd békén. Ne zaklasd, mert annak rossz vége lesz.
2017. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, de azt szeretném, hogy velem legyen..
2017. jan. 15. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi,de mi vagy te? egy elme beteg??? Írta hogy hagyd békén, van párja. A Nemnek melyik részét nem érted???? Nem kellesz neki.

Neked hogy esne ha a te párodra lenne valaki így rá mászva???

Keress magadnak mást,ennyi...Nagyon gyerek vagy te még...

2017. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még meggondolhatja magát..
2017. jan. 15. 13:19
 6/8 anonim válasza:
Idővel elfelejted.
2017. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas kislány vagy.
2017. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolná meg magát?? nem kellesz neki.. ez mitől változna?? Nagyon gyerek vagy még.. Csak tudd... a pasik rühellik ha valaki tapad rájuk..az elől fejvesztve menekülnek...hallgass rám..37/N
2017. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!