Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatot akarhat vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatot akarhat vagy csak alkalmi kalandot keres?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,aki singli.

Ő kezdemenyezte a kapcsolatot.Tudom,hogybejövök neki kivül,bellül.

De lassan egy hónapja szorakozunk egymassal,de mar nagyon unom.

Köd elötte köd utána szitu,ritkán jelentkezik,nem úgy mint eleinte,de miután együtt voltunk,utána is kereset,sőt szerelmet is vallott,de most megint tétova?!

Én 2 gyereket nevelek egyedül,talán ez lehet a probléma?Mert ritkán találkozunk?



2017. jan. 15. 14:54
 1/5 RRR ***** válasza:
100%

Szerintem kalandot akar,nem tartós kapcsolatot

gondolom,nem szeretne besegíteni neked semmiben,csak a kellemes részt akarja belőled

2017. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerős szituáció. Annyi különbséggel, hogy nekem nincs gyerekem. Jelenleg én is ilyen helyzetben vagyok.

Köd előtte köd utána... egyszer úgy látom többet akar, máskor meg csak a kalandot jelentem számára.

Magam se tudom mi a helyzet. Rákérdezni meg valahogy nem merek. Talán azért mert félek a válaszától. Sajnos nem egyszerű.

2017. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remèlem nem ugyanarról a pasiról beszèlünk 😀😀😀😀 Velem is pontossan ez van!
2017. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz; Vagy nagyon fatökű (de gondolom, már kiderült, h. nem), vagy csak a kellemes része érdekli a dolognak, és nem akar kapcsolatot (v. nem Veled, k. Kérdező).

(Az is könnyen meglehet, h. egyszerre több vasat tart a tűzben, melletted folyamatosan ismerkedik, próbálkozik másoknál. Néha sikerül összehozni egy randit/ numerát, nos akkor eltűnik. Ha nem lesz tartós, újból keres...)

Remélem, nincs igazam.

A 3.-nak: nyugi, elég kevés az esély, bár privátban megbeszélhetitek. Ilyen pasasból Dunát lehet rekeszteni.

(Van egy gyerekkori haverom, akinek munkája miatt sokat kell vidékre utaznia, mindenhonnan egy újabb 'trófeával'jön elő - pedig nem egy Adonisz. Az élettársának (akivel kb. 15 éve együtt van) a táskájába meg valami jeladót varrt be, amit állandóan ellenőriz... Ennyit a furcsa pasikról, meg a hűségről.)

2017. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ember csak tisztan szeretne latni,ha megerdezed sem fog valszolni,csak hebeg habog!Nekem eleg volt,en befejeztem.
2017. jan. 18. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!