Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elolrol kezdhetnetek ujra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elolrol kezdhetnetek ujra a jelenlegi parotokat valasztanatok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erre a válaszokra nagyon kíváncsi vagyok, mert nekem ez az első kapcsolatom(8hónapja) de a barátnőmnek 5 kapcsolata volt
2017. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Dehogyis
2017. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jobb nincs nála, uhhogy ja :D
2017. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki visszamenne egy exhez, nem a mostanit választaná mi az indoka? Melyik fél szakított? Mi volt az indoka?
2017. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen :)


De az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy amíg szerelmes voltam az exeimbe, addig esetükben is ugyanezt válaszolnám. DE ha a jelenlegi tudásommal visszakerülnék az időben mondjuk 17 éves koromra, amikor elkezdtem ezt a randizgatós dolgot, akkor is igyekeznék úgy alakítani az életem, hogy a férjem mellett kössek ki :) Esetleges hibás döntéseket átugorva :D

2017. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Igen, de sok mindent másként csinálnék ugyanazzal az emberrel.
2017. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék arra a válaszra is, hogy "Ha elölről kezdhetnétek újra az exeteket választanátok?"
2017. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert a jelenlegi párom nem létezik.
2017. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés, és nem is teljesen egyértelmű, hogy mire gondolsz. Én azért vagyok a jelenlegi párommal, mert felülmúl mindenkit, akivel eddig dolgom volt, minden megvan benne, amit én egy férfiben keresek. Azelőtt senkivel sem akartam összekötni az életemet, vele viszont tervezgetjük, beszélünk róla.

Viszont ha a korábbi tapasztalataim nem lettek volna egyáltalán, hanem rögtön ebbe a kapcsolatba kerülök bele, valószínűleg nem működne olyan jól, mint amennyire jól működik. Én rengeteg tapasztalatra tettem szert a korábbi kapcsolataimban, nyilván volt köztük olyan, amit megbántam, de voltak olyan kalandok és többéves kapcsolatok is, amiktől gazdagabb lettem, tanultam alkalmazkodni és sokat fejlődtem. Ezeket nem dobnám el.

2017. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!