Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exnek segíteni mert nélküled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exnek segíteni mert nélküled halott?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetbe kerültem, hogy nemrég megismertem egy srácot akinek van egy halott kapcsolata aminek folyamatban van a lezárása. Segít a lánynak mert nélküle kb. halott.

Már régóta nincs köztük semmi.

Mi nemrég kezdtünk közelebb kerülni egymáshoz.

Most összezavarodtam, nem tudom mi tévő legyek? Kezd fontossá válni számomra, de ez azért zavar.



2017. jan. 15. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent h "kb. halott"?
2017. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs kellő félretett pénze, hogy megálljon a saját lábán.
2017. jan. 15. 16:35
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Egy évet volt nálam az exem amíg pénzt gyűjt, hogy lelépjen. Mondtam, hogy nem kell lakbér, csak vezessen háztartást ahogy eddig. Ez volt, már külföldön dolgozik, pár naponta/hetente beszélünk, mi van a másikkal.

30/f

2017. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szülei? Családja? Rokonai? Olyan azért ritka, hogy valakinek senkije se legyen.
2017. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az mindig ott lesz valami ürüggyel.
2017. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elég messze lakik a családjától a lány, tudtommal nem élnek nagy lábon.

Nincs köztük semmi. Próbál neki segíteni. Elméletileg hamarosan megoldódik ez a probléma.

Annyi, hogy ezt őszintén elmondta.


ma 16:36 köszönöm!

2017. jan. 15. 16:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
zárja le, nem az ő élete.. millió ember van aki rosszul áll, nem kell menedzselni mást.. ennyi..
2017. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó duma, hogy 2 nője legyen!
2017. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A legátlátszóbb, legtipikusabb dumát tolja neked, amit szépen bekajálsz. A csávó teljesen gerinctelen, ha össze is jöttök, ugyanerre számíthatsz tőle, amikor kihűl a kezdeti lelkesedés. Tényleg ez kell neked?
2017. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg semmi sincs már köztük, nyugodtan bemutathatna titeket egymásnak, mint ahogy a baráti köre elől sem titkolna.
2017. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!