Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vizsgaidőszakban mások sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizsgaidőszakban mások sem szexelnek?

Figyelt kérdés

Őszintén, megőrülök attól, hogy a barátom szinte minden szexuális közeledésemet elutasítja vizsgaidőszakban.

Ha bele is mentünk, nem sikerült "véghez vinnie" a dolgokat.

19L (21F)



2017. jan. 15. 21:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Van,hogy kimarad 1-2 nap sajnos :/


21/F

2017. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Bebuzult a vizsgáktól. Ezért van csak 6osztályom :DDD
2017. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgaidőszakban maximum úgy szoktam a barátnőmmel, hogy eljön, ott van max. 3 órát, lenyomunk pár menetet és elmegy. Másra ilyenkor nincs időm. Vizsga előtti 2-3 napban még ez sem játszik.

A barátod valószínűleg nagyon stresszel a dolgon. Ne erőltesd, ha nem akarja. Pár nap még és vége a dolognak. Támogasd. Egy kapcsolat nem csak szexből áll.

2017. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már szerda óta nem volt semmi.
2017. jan. 15. 21:52
 5/19 A kérdező kommentje:

Támogatom, minden nap felmegyek hozzá, megsimogatom, megölelgetem, viszek neki valami finomat amit itthon főztem, vagy csak egy jó teát és rágyújtunk együtt.

Én is vizsgás időszakban vagyok, ugyan messze nem olyan vad módon mit ő, csak elhanyagolva érzem magamat.

2017. jan. 15. 21:54
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem nincs barátnőm, de ilyenkor még randikat sem szervezek, kondiba sem járok, diákmunkára sem járok, semmi más, csak a vizsga meg a stresszelés, de olyan stresszes vagyok hogy minden nap kikell vernem :D
2017. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Másfél hónapról van szó, bírd ki valahogy.

Nem veled van baja, csak egyszerűen tanulna, vagy csak simán rástresszel a vizsgára. Meg tudom érteni, én is hasonló jellem vagyok, ha lenne barátnőm én sem örülnék neki, ha egy fontos vizsgám előtt zavarna, nyilván próbálnám úgy szervezni, hogy azért heti egy-két találkozás beleférjen.

2017. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Én nem tudom, ELTE-n vagyok, de valahogy nekem ugyanúgy jut mindenre időm és bukás közelébe se vagyok semmiből,sőt..
2017. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az nagy piros pont, hogy támogatod és nem hisztizel! :D De tényleg. Egy csomó csaj még erre a szintre is képtelen.

Ne gondolj arra, hogy elhanyagol. Ez egy befektetés. Ha jól teljesít, akkor kettőtöknek is jobb helyzetet teremt, a jövőtök szempontjából. Rólatok is szólnak a vizsgái.

2017. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Vizsgaidőszakban mi sem nagyon szexelünk, de azért mert 200 kmre lakunk egymástól, és más egyetemre járunk, szóval ilyenkor van hogy majdnem 3 hétig nem találkozunk. Nehéz kibírni, de muszáj, vizsgák után meg bármennyiszer lehet.

Ez csak egy rövidebb időszak, ki kell bírni bármilyen nehéz is.

Most le van kötve a figyelme, a tanulásra koncentrál.

2017. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!