Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki elárulná nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elárulná nekem, hogy miért jó átverni a másikat társkeresőkön/párkapcsolatban/házasságban/ismerkedési időszakban vagy úgy egyébként?

Figyelt kérdés

Mi a jó abban, hogy hülyét csinálunk a másikból, hitegetjük, hazudunk neki stb.? Nem egyszerűbb nyílt kártyákkal játszani?


Ez valóban kielégít valakit? (Legyen az illető férfi vagy nő?)


Nagyon sok ilyen van manapság és lehet, hogy velem van baj, de nem értem.


(Nem, nem csak arra az estre gondolok, amikor szexről szól a dolog.)


2017. jan. 15. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gondolom, aki ilyet tesz, az valamilyen előnyhöz jut. Törődéshez, szexhez, anyagiakhoz. Vagy csak szimplán nem unatkozik addig az illető.
2017. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Színház az egész világ,

És színész benne minden férfi és nő.

2017. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, ez nyilvánvaló...


De! Nem egyszerűbb nyílt kártyákkal játszani?


Pl. Kapcsolatokban


- Nem, nekem nem jössz be, lépj tovább.

- Nekem hiányzik valami a szexuális életünkből beszéljük meg vagy lépjünk tovább/legyünk nyitott kapcsolatban.

- Igen, megcsaltalak.


Munkahelyen:


- Nem, nem kapod meg az előléptetést/magasabb fizut.

- Nem, nem önt választjuk az adott posztra.


Vagy tényleg örömet okoz ez valakinek, hogy átveri a másikat?


Az őszinte kommunikáció ma már tényleg nem létezik, sehol?

2017. jan. 15. 22:33
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, elbonyolitunk dolgokat ilyen hazugsagokkal, de a vilag alapbol sokkal-sokkal bonyolultabb, mint gondolnad. ;)
2017. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az őszinte kommunikáció ma már tényleg nem létezik, sehol?"


Bemégy állásinterjúra. Kérem soroljon fel 3 rossz tulajdonságot ami önre jellemző!


Lusta, figyelmetlen és öööö. A harmadikat elfelejtettem. Megvan. Feledékeny a harmadik!


Nem, nem létezik sehol.

2017. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tudom naivnak tűnik a kérdés... és valahol lehet, hogy az is...de fogadjuk el, ez van és ilyen a világ?


Nem kéne ezen változtatni vagy nem is akarunk/nincs értelme?

2017. jan. 15. 22:38
 7/18 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember előnyt akar és nem hátrányt magának. Társkeresés terén, gondolom te sem a negatív dolgaid kezded el sorolni, ahogy szinte senki sem. Anno én őszintén próbáltam társat keresni, de rájöttem, hogy semmi értelme nincs.

Pl. ha ismerkedés első szakaszában a "Milyen napod volt?" kérdésre őszintén leírom, hogy mi miatt volt épp sz*r napom, akkor el is vesztettem az esélyem, mert a másik fél úgy érzi, hogy negatív vagyok és csak panaszkodni tudok. Pedig nem vagyok negatív, csak épp rossz napom volt. Ennyit ér az őszinteség.


"- Nekem hiányzik valami a szexuális életünkből beszéljük meg vagy lépjünk tovább/legyünk nyitott kapcsolatban. "

Ha valakinek kell a szex, de ismeri a másik felet, annyira, hogy tudja, ezekbe nem megy bele, akkor előfordul, hogy a megcsalást választja megoldásnak. Nem lát más kiutat.


"- Igen, megcsaltalak. "

Ezért esetleg bukhat a család, a gyerek, a vagyon.


Munkahelyen meg... Ha őszinte vagy, akkor a legtöbb helyen véged.

2017. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Főként a párkapcsolatoknál, nem lenne sokkal egyszerűbb?


Pl.: Már az ismerkedési időszakban vagy már jóval később párkapcsolatban/ házasságban nyíltan beszélni teszem azt, a szexuális vágyainkról?


Nyilván egy normális kapcsolatban ez jól működik.


De annyian szenvednek itt is a megcsalástól vagy attól, hogy nem találnak párt, vagy, hogy sokáig eljutottak ismerkedésben, de később kiderült, hogy már kapcsolatban vannak.


Ilyenkor sem kéne nyíltan beszélni?


Vagy ez csak egy "tökéletes" világban működne?

2017. jan. 15. 22:56
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, ez csak egy tökéletes világban működne.

Pl. szexualitás terén, megleptem még én is, hogy mennyiféle fétis van. Ezek többségének közlése az ismerkedés elején, véget is vet az ismerkedésnek. Később viszont, amikor már vannak érzelmi szálak és van ragaszkodás, simán örömet okozhat mindkét félnek.

2017. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen, véget vetne az ismerkedésnek... de pont ez lenne a lényege.


Mindketten továbbléphetnének és esélyük lenne olyan társat találni, akivel jobban passzolnának az ágyban, vagy a jövőbeni tervekben, gyerekvállalási kérdésekben bármiben.


Most jobb az elején kamuzni/ játszmázni, ahogy manapság mondják és X ideig párkapcsolatban lenni, tettetni magunkat ... De, így egy idő után úgy is kiderül, hogy nem passzolnak és egyenes út a megcsaláshoz/váláshoz.


Én ezt nem értem...


Szerencsére egy jól működő kapcsolatban élek már több, mint 13 éve (ezt most biztos nem fogjátok elhinni, de így van)...


Nem vagyok naiv, nálunk is biztos beüthet a vész... de szerintem őszinte kommunikációval legfőképpen a párkapcsolatokban sok probléma megelőzhető lenne.

2017. jan. 15. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!