Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átver engem, vagy csak időre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átver engem, vagy csak időre van szüksége?

Figyelt kérdés

Egy barátnöm által ebben a hónapban megismertem a barátom akivel tegnap óta vagyok együtt. Azt éreztem ,hogy minden rendben van,de szembesülnöm kellett azzal,hogy a barátom rendszerint találkozik az exével,mert a leányzó jóban van a barátom barátaival. És ezeken felül közös programokat is szerveznek csak kettesben. A barátom a mai napig "mindent"megtesz a lányért,aki ki is használja ezt a helyzetet. Tegnap átmentünk a barátommal közösen a legjobb barátjához,és természetesen a lány is ott volt. A barátom egyből el is engedte a kezem,mert nem akarta,hogy megtudja hogy együtt vagyunk. Nem is foglalkozott velem,plussz meg is kért,hogy én se hozzam szóba,mert nem akarja hogy az exe megtudja. Így is tettem nem mondtam semmit, de majd megszakadt a szívem mikor a lány odabújt hozzá a barátom meg hagyta neki. Amikor meg a lány puszit adott az arcára egyenesen féltékenységi roham jött rám. Egész este nem tudtam aludni,és a barátom telefonjába is belenéztem még aludt. A lánnyal a szakításuk óta is rengeteget beszél (novemberben szakítottak) és a kapcsolatukat még mindig nem zárták le. De ami a legjobban szíven ütött hogy a barátom olyat írt a lánynak,hogy együtt lesznek és nem érdekli ki mit szól ehhez. Ezt szerdán írta neki,de néhány nap leforgása alatt ez megváltozott csak azért mert össze jött velem? Pénteken meg amikor elment a barátom bulizni 12x hívta az exét,és bókolós üzeneteket küldött neki. Hagyjak időt neki mire túl lép a kapcsolatukon,vagy én csak mint féltékenység tárgya szolgálok ebben a kapcsolatban?

21/N


2017. jan. 16. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi simán átver téged.

Az exét szereti, nem vállal fel téged, az orrod előtt bújnak össze. Elhiszem, hogy fiatal vagy még, de ennyire ne legyél naiv!!!

A pasinak mondd meg, hogy legyenek boldogok, téged meg felejtsen el egy életre, aztán mindenhol tiltod és törlöd.


Ha lett volna egy kis eszed, akkor bele se mész ilyenbe, hogy az exe előtt titkolja, hogy ti "együtt vagytok", és előtted puszilgassa. Én ott csináltam volna egy nagyjelenetet, meg egy emlékezetes szakítást. De biztos, hogy nem alázom meg magam senki kedvéért ilyen szinten.


Ha vele akar lenni, akkor legyen.


Neked ebben a kapcsolatban nincs keresnivalód, úgyhogy amilyen gyorsan lehet, zárd is le! Ha van egy kis eszed, akkor reggel 8-ra már szingli csaj leszel!

Dobj egy sms-t, többet nem érdemel.

2017. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ne erőltesd ezt a dolgot.

nem szép, de tudod mi vagy: egy búfelejtő, egy emlékhelyettes.

Veled próbálja a srác lezárni az exét, de nyilván nem megy neki, ezért kínlódik vele már hónapok óta.

De ehhez is két ember kell...mert ha a csaj nem írna vissza, egy idő után a srác is elfelejtené..ergo mindketten éreznek még valamit, függetlenül attól, hogy akár a csajnak is lehet már valakije.

Én az ilyenektől mindig ódszkodom, és rendszerint ahol az ex még képbe van, max szexre összejövök a lánnyal, de komolyra nem! Max akkor ha már 100% ig lezárták egymást.

Neked is ezt tanácsolom:

közöld a sráccal, hogy bocsi, de úgy veszem észre hogy a régi párodat sírod még mindig vissza, és én ebbe nem akarok részt venni. ha megkérdezi honnan veszed, mond, hogy női megérzés, és nem vagy vak.

Bármit mond bárhogy rimánkodik, lépj le, vissza se nézz.

neked is nehéz lesz, nagyon, de tedd meg még most, mielőtt belekeveredsz ebbe még jobban.

2017. jan. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olvasd el kétszer, amit írtál. Szerintem itt nem kérdés, hogy miről van szó.

Az exe előtt titkolja, hogy együtt vagytok, hogy vele tudjon cicázni, te meg nézed.

Bocs, de linkelj már egy képet nekem a srácról, mert én képtelen vagyok elképzelni, hogy van olyan pasi, akiért érdemes ilyen szinten megalázni magad!

2017. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ostoba lábtörlő leszel, ha benne maradsz ebben a "kapcsolatban" másodrangú pótpunciként. Nem tudom, milyen jelek kellenek még neked.
2017. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmu,h ok jarnak. Ne legyel hulye. Hulyere vesz a pasi. Torold ki mindenhonnan az elerhetoseget es valtoztas telszamot es emilt,facen tiltsad le. Szenvedni fogsz,de ez volt a tanulopenz!

Nokent mondom ezeket.

2017. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy ők járnak? Nem járnak, szakítottak de nem zárták le egymást.

Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsot! De ha időt hagynék neki nem felejtené el a csajt mellettem?

2017. jan. 16. 08:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Atyaég, nekem már az eleje is elég lett volna ahhoz, hogy szakítsak, mármint az, hogy nem vállal fel... ez minden egyéb indok nélkül is elég lenne
2017. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De csak az exével nem akarta tudatni, hogy együtt vagyunk.
2017. jan. 16. 09:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Jo, mar vilagos, hogy tud teged ostoba potpunci szamba nezni.
2017. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vállal fel, mert nyitva akarja tratani az exnál a kiskaput. Ne legyél már ennyire naiv, nagyon is átver téged, a vak is látja.
2017. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!