Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el, hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy sose fog magasabb szintre emelkedni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Nekem minden álmom az volt, hogy egyszer hozzámehessek ahhoz, akit szeretek, de ez sose fog valóra válni. Nem egyszerű dolog lemondani róla, nagyon boldogtalan vagyok így, már minden nap sírok titokban (most is). Aki volt már hasonló helyzetben, hogy bírt túllépni ezen a dolgon, és elfogadni, hogy kimaradt az életéből, amit nagyon szeretett volna?

2017. jan. 16. 08:48
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez ennyire fontos, és nem tudtok kompromisszumot kötni, akkor gondolkodj el azon, hogy megéri-e együtt maradni így, hogy te boldogtalan vagy.
2017. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Már beszélgetni se akarok róla. Sose erőltetném, hogy vegyen el, csak nagyon fáj, amikor a kifogásokat hallom. Szeretjük egymást, ezért nem szakítanék.
2017. jan. 16. 08:57
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire nem illetek össze, miért vagytok még együtt?
2017. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Miért maradt volna ki?Tán meghalsz?60 évesen is lehet élni,de annyi meg nem vagy.Nem hinném hogy le kéne mondani róla.Csak meg kell találnod a megfelelő személyt.
2017. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Szerintem összeillünk. Nagyrészt ugyanúgy gondolkodunk a világról, ugyanazt szeretjük és utáljuk, szeretjük egymást, és minden téren passzolunk. Csak ez az egy dolog áll közénk, és nem akarom eldobni a szerelmet magamtól, hogy majd talán egyszer találok valakit, aki el is venne. Szóval valahogy el akarom érni, hogy megszűnjön bennem ez a vágy...
2017. jan. 16. 09:08
 6/56 anonim ***** válasza:
82%

Akkor meg arra gondolj, hogy miért akartál férjhez menni??

Ha az a cél, hogy életed végégi hűségben, szeretetben és elégedettségben élj egy férfi oldalán, akkor az már adott, nem mondtál le róla, hanem megtaláltad.

Ha az hiányzik, hogy nem ugrál körülötted a rokonság pár hétig, meg nincs a "Nagy Nap", fehér ruhával, hintóval, rongyrázással meg több milliós pénzkidobással, akkor gondolj arra, hogy azért az egy napért tényleg megéri-e lemondani a mostani boldogságról?


Miért érzed fontosnak, hogy hozzámenj, és miért érzed úgy, hogy valami kimaradt? (Már azért is érdekelne a válasz, mert én ezt a részét egyáltalán nem értem, férjezett nő létemre se.)

2017. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de ha te szeretnél esküvőt, mert ez fontos neked, ő viszont nem akar, akkor már nem illetek össze

ez a keserűség pedig mindig is ott lesz köztetek, ami szép lassan tönkre fog tenni mindent

2017. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Hogy miért akartam? Csak azért, amit a 6. válaszoló leírt, hogy életem végéig hűségben, szeretetben és elégedettségben éljek egy férfi oldalán, és nekem ő az a férfi, aki kell. Nem hiányzik, hogy ugráljanak körülöttem, sose akartam felhajtást.

Számomra ez egy szép gesztus volt mindig is, hogy két ember hivatalosan is összeköti az életét. Nem kell nagy esküvő, drága ruhával, lagzival, én egy meghitt kis szertartást szeretnék, két tanúval, aztán beülni egy étterembe kettesben, utána esetleg egy hét nyaralás valami szép helyen. Még drága gyűrű se kéne, semmi...

Tényleg úgy érzem, hogy szép lassan minden tönkremegy, és nem tudom, hogy mit csináljak, hogy tegyem túl magam rajta. Igazából a kérdést is azért írtam ki, mert annyira fáj ez nekem, és jól esett kiírni magamból, mert senkinek nem mondhatom el...

2017. jan. 16. 09:48
 9/56 anonim ***** válasza:
38%
Így is tudsz hűségben,szeretetben élni.Ahhoz nem kell papír...
2017. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt nem bírják megérteni, hogy ez egyáltalán nem kis dolog. Hányszor van az, hogy a "hősszerelmes" férfi nem akarja elvenni a nőt, de amúgy tökéletes a kapcsolatuk....vagy mégsem? Aztán a pasinak új nője lesz akit egy év után elvesz. Hoppá...Persze ez csak egy példa, de engedd meg, hogy kételkedjek benne, hogy olyan jó a kapcsolatotok, ha ilyen alapvetően különbözik a jövőképetek. Főleg, hogy neked ez annyira fontos, hogy lassan depressziós leszel miatta. Ő meg láthatóan le se sz.arja.
2017. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!