Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem szereti ha én is ott vagyok ahol az ő barátai?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen problémánk, mikor megismerkedtünk barátok voltunk szóval együtt lógtunk mindig. Szerinte nem érzem jól magam és bunkó vagyok. És elküld máshová hogy csináljak mást. Miközben más is ott van a barátnőjével (csak én nem), az nem zavarja. Azt mondja nagyon szeret és nem akar elveszíteni, de nem értem a viselkedését.

2017. jan. 16. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a kapcsolatotok jellegenek megvaltozasat nem tudja felvallalni a haverok elott. Ha ez van, az gaz...miert voltal jo havernek a tarsasagban, de nem vallal mint baratnot? Meg kell beszelni, ha ez lenne esetleg.
2017. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 éve már együtt vagyunk.. nem tudom mi okozhatja nála ezt .. mostanában kezdte csak el csinálni. Én ezt nem bírom így elviselni, és ráadásul nyáron akarunk összeköltözni.. megmondtam neki is hogy ez így nem fog működni de nem fogja fel..
2017. jan. 16. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Talan megtudta, hogy bejossz az egyik haverjanak, es nem akarja, hogy ott legyel ahol o is.
2017. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó ír, abban lehet valami.

Nekem is egyik haverom nagyon olyan célzásokat tett a barátnőm felé, amikből úgy gondoltam, hogy inkább ne is legyen a közelébe.

2017. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltunk mi is, mi minden hova együtt jártunk,ismerem az összes haverját akikkel jóba is vagyok,és közülük is akinek volt,hozta magával a barátnőjét.aztán hirtelen ő is elkezdte hogy inkább egyedül akart menni,először csak néha néha aztán pedig csak egyedül,(most főként hétvégi iszogatasokra,vagy nyáron pl EB nezesre gondolok)Ugye mondanom sem kell h rengeteget veszekedtunk emiatt, aztán rájöttem ennek a hirtelen egyedül eljárkálásnak az okára. Bekerült a tarsasagukba egy fiú,aki egyébként valami hihetetlen bunkó stílussal rendelkezik, és hiába volt neki is barátnője ő minden egyes alkalommal otthon hagyta,és a többi fiút is arra buzdította,hogy hagyjanak minket othon. Nekünk halisten sikerült megbeszélni,de ha ez nem így lett volna én nem bírtam volna ki hosszútávon ezt a folytonos eljarkalast. Próbálj meg vele beszélni erről,vagy esetleg az egyik haverját kérdezd meg hogy nem tudja e mi lehet az oka, én is beszéltem az egyik haverjával és ő azt mondta hogy nem tudja de beszélni fog vele,és utána ha volt valami esemény tényleg mindig irt a barátomnak hogy hozzon engem is:) szóval ez is egy jó megoldás lehet
2017. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Mert kamasz korom óta jó néhányszor próbálkoztam azzal hogy összehozzam a barátaimat és a barátnőmet egy társaságba, de mindig szarul sült el.


Majd az a lány fog sok időt tölteni a barátaimmal közösen, aki már minimum a gyerekünkkel terhes és/vagy már az ujján van a jeggyűrű. Addig csak felesleges szopás az egész. Ez a "hozzuk össze a barátokat a párunkkal" jó nagy fas zság. Általában kavarás, dráma és hasonlók a vége

2017. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!