Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összevesztünk a pasimma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztünk a pasimmal, át merjek menni hozzá? Eléggé parázok, és nem is tudom otthon van-e. Nem veszi fel a telefont.

Figyelt kérdés

Már tegnap átjöttem, a tesómék szomszédjában lakik, egész éjjel le sem hunytam a szemem. Tegnapelőtt kaptunk össze, tegnap reggel írtam neki, hogy itt leszek a szomszédban, ha akar valamit, szóljon...mikor ideértem, bekopogtam,hívtam is, semmi reakció. Később derült ki, hogy nincs is itthon. Megharagudtam és letiltottam, utána újra próbáltam hívni, kinyomkodott...Írt az egyik barátnőmnek, azt üzente, hogy majd megbeszéljük...Kb narancs méretű a gyomrom, nem tudom, át merjek-e kopogni, nem hallotta egyikünk sem, hogy megjött volna...Nagyon ideges vagyok...ha szerencsém van, csak alszik. Mit tegyek?


21 L 20 F



2017. jan. 16. 11:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ha uzent, hogy majd megbeszelitek, varj ki.
2017. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Amúgy azon vesztünk össze, hogy rossz hetem volt, és kicsit depibe estem. Erre azt mondta, hogy én mentálisan nem vagyok egészséges, és neki nem kell a 'negatívkodás'...Utána nem is beszélt velem.
2017. jan. 16. 11:06
 3/27 anonim ***** válasza:
Te kerested, ő kinyomkodott. Úgy illik, hogy most ő lépjen. Ha mégsem, akkor holnap vagy holnapután próbálkozz megint!
2017. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem akarok várni...félek, hogy addig rárepül valaki...
2017. jan. 16. 11:12
 5/27 anonim ***** válasza:
34%

Hát én nm igazán állnék szoba ilyen lánnyal, mint te. Picit "depis vagy", stb. Fogalmad sincs, mi az a depresszio, de szavakkal dobálozni tudsz, plusz jo kifogás, hogy bunkozz pl.

Gyerekesen állsz az egészhez, letiltod meg kinyomkodod, jo ég... biztosan 21 vagy?

Megértem a "pasidat" (wtf?, igy a tinik beszélnek a párjukrol), hogy elege van beloled.

2017. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ő nyomkodott ki engem. Én meg akartam beszélni az egészet, hogy miért panaszkodtam, stb. Ezen hisztizett be, hogy egyszer panaszkodni mertem, mert 3 hete szünet nélkül dolgoztam, és kimerültem testileg-lelkileg...
2017. jan. 16. 11:15
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy baj van a fejedben, ha azért akarsz erőszakosan a nyakába mászni, nehogy valaki "rárepüljön".

Ha sikerül vele kikezdeni, akkor így jártál, ennek a kapcsolatnak meszeltek, és jobb is ha megszabadulsz tőle.


Ez a rettenetes féltékenység és bizalmatlanság sem egészséges, az se, hogy ennyire idegbeteg vagy egy összeveszés után, meg az se, hogy "kicsit depis" vagy.


Az ilyen idegbeteg, hisztis pi.csáktól szoktak a pasik sikítva menekülni.

2017. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Már a válaszod is mindent elárul. Az volt a válaszod, h azért akarsz vele minél előbb kibékülni, mert valaki "rárepül", nem azért mert szereted és hiányzik... Ez egy tudatalatti mondat volt, ami elárulja, h valójában te csak akarsz magad mellé valakit és nem szerelemről szól már a dolog.

Amúgy a többiekkel egyet értek. Kissé idegbeteg vagy és nem depressziós. Nem tudod a szó jelentését sem, h mit jelent. Letiltottad újra (az amúgy is kaksi helyzetedre olaj volt a tűzre), aztán hívogattad. Kattant vagy kicsit és komolyan nem egy 21 éves komoly nő viselkedése. Valahogy leragadtál a hisztéria küszöbén...

2017. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ahogy a környezetemben látom, ennél gázabb csajoknak csak több éves komoly kapcsolata, vagy már házassága van...Nem ok nélkül akadtam ki. Elmondtam neki, hogy rossz volt ez a hét, kimerültem, egy nullának érzem magam, mert vendéglátó eladó vagyok, és mivel a forgalom rossz, a főnök szénné szekál. Ennyi. Ezen kiakadt, hogy nem vagyok normális. Nem vagyok normális, mert épp a béka s.gge alatt van az önbecsülésem, mert nem tudok megfelelően teljesíteni.
2017. jan. 16. 11:27
 10/27 A kérdező kommentje:
És ő is panaszkodott mindenfélére. Én nem mondtam neki, hogy nem normális, meg hisztizik, hanem mellette álltam, próbáltam benne tartani a lelket.
2017. jan. 16. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!