Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önzőség lenne, ha ezt így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség lenne, ha ezt így megmondanám neki?

Figyelt kérdés

Alapból mindent megbeszélünk, de ha valaki ilyet mondana nekem, talán kicsit megsértődnék. Barátom túl sokat megy el bulizni, nem csak hétvégén, hanem szinte minden estéjét ott tölti a barátaival. Utána meg semmihez sincs kedve, beleértve ahhoz sem, hogy beszélgessünk akármiről. Egyébként nem az a tipikus "leiszom magam a sárgaföldig" típus, sosem jön részegen vagy bedrogozva vissza, csak rám nem fordít olyan sok időt, mint előtte. Fél éve vagyunk együtt és eddig is szokott eljárogatni, de az elmúlt 2 hónapban alig látom, többet van a barátaival, mint velem.


21/L


2017. jan. 16. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Te miért sértődnél meg ezen? Tökre nem normális, amit a barátod csinál. Miért nem mész vele? Én is akkor jöttem össze a barátommal, amikor éppen olyan időszaka volt, hogy majdnem minden este haverozott és ittak, de én a legelejétől velük voltam majdnem minden este miután először randiztunk.
2017. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha elhanyagolva érzed magad, azt meg kell beszélni.

Néha te is velük mehetnél, vagy nem is hív, nem akar vinni téged?


Egy kapcsolatnak a kettesben töltött, minőségi idő a legfontosabb, szerintem az nem lenne normális, ha mindig neked kéne utána menned és a haverjaival lennétek a találkáitok 80-90%-ában.

2017. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elszokott hívni téged is, hogy menj vele?

Hogy látod, sokban változott az elmúlt 2 hónapban a kapcsolatotok?


Külső "szemlélőként" én úgy veszem észre, hogy a srác már nem szeret, teher számára a kapcsolat. Ha nem így lenne akkor nem ülne minden este a barátainál.

Másik opció tetszik neki egy lány.


Beszéltél már vele ezekről? Ha nem, ideje lenne! Mert ez számomra túl egyoldalú kapcsolat.

2017. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dolgoztok? Suli? Nem zavarja ebben ez?

Ha már beszélgetni sincs kedve az bajt jelez! Ergo nincs közös programotok már kb? Ezt tudni kell megbeszélni, hogy miért őket választja szinte minden este és nem téged, főleg fél év után! Valószínű beleunt a dologba, ha egy pasi szeret akkor igyekszik veled lenni de minimum hogy elhív hogy te is menj, de nem heti 5x pl.

2017. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy sem fog megváltozni, kár erőltetni. Max ideig óráig nem megy a kedvedért. De neki láthatóan fontosabb a buli és a haverok mint te. Ezzel nem lehet mit kezdeni.
2017. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!