Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöjjek vele össze? A srác már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek vele össze? A srác már felhozta ezt a témát, hogy ilyen jól elvagyunk próbáljuk meg, én is benne lennék csak érdemes egy barátság kezdetét elrontani azzal, hogy össze jövünk?

Figyelt kérdés
Van egy srác 2éve vagyunk osztálytársak, de most a napokban ismerkedtünk meg egymással és nagyon pozitívan csalódtam benne és rengeteget beszélgetünk és nagyon jól is érzem magam vele.Félek,hogy nem menne mint most és ez a jó érzés elmúlna ha össze jönnénk.Nem tudom mi tévő legyek, mert szeretnék is vele össze jönni de mégsem.
2010. máj. 5. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

fiu és lány közöt nincs barátság ő tőbbet akar...xd

szentem ne gyere vele össze ezt tapasztalatbol mondom

ugyan igy jártam és naon megbántam...xd

2010. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátság kezdete: nem is biztos ,hogy az.Lehet ,hogy így akar feléd közeledni.

Ezzel az "osztálytárssal járok"-al vigyázz, mert ha szakítotok netán az elég kellemetlen tud lenni.

2010. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, 1* már volt ebben részem és a srác mindent kamuzott egész osztály kiutált, mondjuk jó ki derült hogy egy hazug, de elég kellemetlen volt az egész.Hirtelen döntést úgy sem akartam eddig sem tenni, ha ez nem csak egy ilyen fellángolás akkor belemegyek.Idő kell mindenhez, hogy kiderüljön. köszi nektek a választ.
2010. máj. 5. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha évek óta a legjobb barátok lennétek, még megérteném, de egy ismeretségen nem tudom, mit kell így félteni.
2010. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szentem semmi képen ne jöjetek össze

xd

2010. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!