Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úk párom függö beteg rehabón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úk párom függö beteg rehabón van, mit csináljka? vesszek neki véget a kapcsolatunknak? A volt párom egy erőszakos állat! Féltem! Nem tenne neki jot a sok feszültség.6 és 3 éves kislányom van! Mit csinljak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek csinálsz ilyeneknek gyereket? És hogy találsz meg ilyen pöcegödröket? Basszus, szegény gyerekek
2017. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem pöcegödör!Segítségetkértem nem ilyen barom kritizálást!
2017. jan. 16. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Te direkt keresed ezeket az alakokat? Keress normális pasir
2017. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
3as, normalis pasi a budos eletbe nem all szoba egy ilyen ostoba selejt novel. Edd meg szepen amit foztel, remelem a gyerekeket elveszik toled, mielott beloluk is magadhoz hasonlo selejtet nevelsz.
2017. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt a sok majmot,látszik hogy ti egy szánalmas emberek vagytok akik nem foglalkoznak mások érzéseivel,minden jót kívánok nektek az életben% Gratulálok
2017. jan. 16. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, vess veget ennek a kapcsolatnak. Es neveld szepen a gyerekeket.
2017. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen tanácsot vársz.. Elnézve az írásod most mész és keresel valami újabb drogos, alkesz állatot, aki mellett szenvedhetsz. Ha ennél több eszed lenne, akkor ezt a kérdést sem tetted volna fel, mert nem állnál össze ilyen alakokkal és pláne nem szülnél nekik. Az meg egy dolog, hogy elcseszed a saját életed, de a gyerekeidét is tönkreteszed, mivel ezt a mintát tanulják el tőled, szóval erre tényleg nincs mentség.
2017. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Szia! Valaki azt írta hogy minek csináltál neki gyereket?!

Az igazság az hogy ..... a kapcsokat elején minden jó és szebb nem is kehetne, szex , kívánják egymást minden percben stb....mikor a gyerek születik minden oké pár évig, utána szokot megromlani egy kapcsolat, de kinél mikor, valakinek soha.

És vannak kimondottan agresszív emberek is mint pl a férjed, de a másik nem sem jobb, én is kifogtam. :(

2017. jan. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Agresszív állat!!! :( nem tenne neki jot ..... ha bantod?!

Miért gondolsz erre?????

Ő gondolt rad mikor bántott téged, vagy akar a gyerekeket, bár nem tudom hogy hogy történt.

Én OTT HAGYNÁM AZ 100%

2017. jan. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először én is ki akartalak osztani, de látom, az előttem szólók megtették, így nem foglak:) Viszont fogalmazni és írni megtanulhatnál. Vagy te is be vagy lőve?
2017. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!