Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a véleménye Nicholas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye Nicholas Victor és Wieszt Ádámról (csábítás akadémia)?

Figyelt kérdés
Volt már valaki náluk tréningen?
2017. jan. 16. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nicholas Victor az egyik legjobban marketingelt, de leggagyibb tanácsadó. Sosem voltam híve ezeknek, de beleolvastam írásába, hát...

Ha minőségi írásokat szeretnél, javaslom David DeAngelo-t, ő a semmiből indult e téren és saját tapasztalatai alapján ért el komoly sikereket. Nicholas összeollózza innen-onnan az anyagait. Tök gáz eleve ez az egész, szerintem minden nőhöz más recept kell, ami a személyiségedben rejlik. Betanulhatsz ilyen kereteket, meg szituációkat, szövegeket, de ahhoz le kéne szólítanod napi 100 nőt, hogy rutinból menjen utána.

2017. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diavolino44 ***** válasza:
25%

Nehéz mit mondandanom, mert eleg vegyes érzelmeim vannak velük kapcsolatba, ok voltak az elso pua anyagaim amiket találtam. S velük léptem először kapcsolatba, ilyen ügyből.


Ádámtol fogok idézni: A puaban senki sem akar senkit átverni, minden tanító a legjobb tudása szerint oktat. Mert ugy gondolja, hogy az működik.

Viktor: vele nagyon egyszeru dolgom van, felejtsd el! Amiket írt azok mar nem mukodnek sokat változott a világ azóta, a régi elvekben hisz rutinokban, trukkekben stb. Nem mondom, hogy teljesen használhatatlan minden amit irt, de számomra nem volt hiteles amiket leírt. Iszonyatosan jo marketinges talan az országban az egyik legjobb.

Náluk csinaltam a portfolió-fotózást. Baromi jok lettek a képek, muveszitol a laza stílusig minden. Nulla eredmény Tinderen. Sima társkeresőn is nagyon halvány. Szerintem netes ismerkedést mar nem lehet tanítani. Annyira nagy a konkurencia, hogy csak a kinezet számít, es egy közepes okostelefon is tud megfelelő képeket csinálni, igy lehet taktikazni de semmit nem fog érni.

Hogy mondjak valami pozitívat is, ahova viszont idén el szeretnek jutni az a tábor. Egy het csajozas es buli, oktatók segítenek túljutni a nehézségeken, a terepen, hatalmas buli, jo hangulat, az tuti megéri.


Ádám, ot barátomnak tartom, vettem tőle par orat, es leutaztam hozza, es eldumaltunk egy egesz napot. En ot az egyik legjobb tanárnak tartom, mert sikeresek a tanítványai. Oktat netet, de mint írtam felejtsd el, meg amit o mond azt is. Az előadásai nagyon jok, az egyik tanítványa vette észre, hogy van egy amerikai pua aki szinte ugyanazokat tanítja, pedig ok nem is ismerik egymást. De az alapelvek megegyeznek. Ami konkrétan megéri az a nappali ismerkedés, az elso par órában elmondja az elméletet aztán menj le hozza te is. Mert egyedul nem fogsz kimenni terepre, pl ezert is jo a tábor, mert ott húzzatok egymást. Ádám Viktor egyik tanítványa volt, s meg is látszik, ha régi anyagokat hallgatsz tőle, akkor azok hitelteltelenek, de mivel sokat gyakorolt, rájött, hogy mi működik es mi nem.

Ha az elmélet erdekel van egy könyvem amit az amerikai srac irt, angolul van, de annál tobb elmélet felesleges. Dobj meg egy priváttal.

2017. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Az egész pua mozgalom elbaszott és idejétmúlt. Arra gyúrni, hogyan legyél mesterkélten vonzó és hogyan szedd fel a csajokat... hogy aztán pár találka után az összesnek leesen, hogy csak egy kamu termék vagy és pattintsanak. Ezt minek megtanulni??
2017. jan. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:
42%

Köszi a lepontozást de en legalább hitelesen tudok róla nyilatkozni, mert en dolgoztam mindkét emberrel.


#3 pua ellen kb semmi érvelés nem szokott lenni, csak annyi, hogy hülyeség az egesz, meg ezt minek tanulni. Oke tegyük fel igazad van, amugy nincs, hogy a bubanatos fas.mba jutsz el addig, hogy talakaid legyenek?? Vagy a gyárba ahol dolgozol kinezet magadnak Gizikét, aki maximum átlagos arcu, egy kicsit elhízott, de együtt mentek ki cigizni, es meg-meg nézed a feneket, hogy találj valami okot amiért elhivhasd egy italra. Vagy kimész sörözni a haverokkal, s mikor mar eleget ittál, odamersz menni egy lanyhoz a haverok unszolására, szia tetszel..aki le fog koptatjni, mert te vagy ma mar a harmadik részeg aki megkörnyékezi az este, és mondogatod magadba a visszautasitas után, minden no kur.a es csak a pénz es a külső számít nekik... ?

Vagy hogy van ez??

2017. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

#4 Úgy lesznek randijaid, hogy kinézel a fejedből, és azokat a csajokat próbálod be, akiknek láthatólag bejössz, és neked is tetszenek, nem kell túlbonyolítani, nincs ebben semmi varázslat. A nők is szeretnének normális, számukra vonzó emberekkel ismerkedni, szóval ők is egyszerűvé fogják tenni a dolgodat, ha megvan az alap vonzalom.


A nőre kell figyelni, észre kell venni az apró jeleit és érteni kell, amit mond, nem pedig arra kell fókuszálni, hogy mit hogyan teszel, csinálsz, mondasz, hogy el tud adni magad/vonzalmat ébressz valakiben, ahogy egy pua csinálja. Egy egészséges önbizalmú férfi, akinek rendben van az élete, nem tesz ilyet, a nők úgyis jönnek maguktól.

2017. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:
43%

Nem a kerdesre válaszoltál!

Mi az, hogy kinezel a fejedbol?? Otthon??

Fingod nincs az egészről, ha azt gondolod, hogy a pua ezeket tanítja mit mondj es tegyél, hogy megfelelj a nőnek.

2017. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

IGen, kinézek otthon a 4 fal között a fejemből és jönnek a nők, látom érted amit mondok.

Ha te mondod, biztos úgy is van, fogalmam sincs az egészről! :)

Ha neked így jó, kellemes manipulálást haver! :)

2017. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert a nők hülyék és manipulálni lehet őket pár trükkel. :D


Amúgy kérdező, jó dolog a PUA, de a hazai oktatókat kerüld el nagy ívben. Külföldi anyagokból jobban lehet tanulni, ingyen is, de a gyakorlást nem pótolja semmi. Haverokat viszonylag könnyen lehet találni, akikkel motiváljátok egymást, felesleges drága tréningekre pénzt költeni.

2017. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!