Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a barátom? Sokkal jobban tetszem neki egy otthoni cicanadrágban és topban, mint mikor kiöltözöm, pedig elvileg szereti a kiöltözött nőket.

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez a kettő, hogy függ össze, azt mond meg nekem... :D :D

Én is jobban szeretem a barátnőmet otthoni ruhában, lehet akkor smink sincs rajtad amúgy meg van, és tudat alatt a teljes természetességet jobban szereti.

2017. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért, mert az otthoni mégiscsak fiúsabb, lazább szett. Bár nem áll rajtam fiúsan, de érted... :D Nem az a harisnyás-szoknyás verzió.
2017. jan. 17. 09:48
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

jesszus.

felesleges neked párkapcsolat

2017. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom. Ebből hogyan sikerült ilyen következtetésre jutnod? A cicanadrág és top is lehet izgató, főleg ha jó alakod van akkor kihangsúlyozza azt.
2017. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

A pasim is imádja, mikor cicanadrágban vagyok otthon, ami úgy ad ki mindent, mintha nem is lenne rajtam nadrág. De ettől nem hiszem, hogy meleg lenne, sőt...

Neked ha nincs problémád, akkor csinálsz magadnak.

2017. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ezt a tudományos felfedezést illene lassan publikálni a szakirodalomban is, nem?
2017. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
A barátod is cicanadrágban és topban van otthon? Vagy ez mitől fiús szett? :D
2017. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Jaj édesem, ez egyrészt tini kategória, másrészről meg nem értem a kérdést, semmi köze egymáshoz a kettőnek. A korosztályotok mindent úgy intéz el manapság, hogy amit valamilyen oknál fogva nem ért, új neki, vagy furcsának talál már meleg lesz neki a másik.
2017. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kolosszus22 ***** válasza:
92%

1000%, sőt még az is lehet, hogy Zoofil, bukik a cicákra, azért kell cicanadrágot felhúznod...

Édes Istenem, hasítani lehet az értelmet a levegőben!

2017. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, de biztosan az, hiszen szereti a természetes szépségedet, sőt önmagad is, s nem igényli hogy a nap 24 órájában vastag maszkban (sminkben) legyél, márkás miniszoknyákban... Az ilyen tuti meleg. Egy igazi férfi ha meglát egy nőt természetes állapotában, az sírva rohan el...


Jaj Kérdező, remélem a kérdésedet te sem gondolod komolyan...

2017. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!