Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Nők miért csinálják ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

A Nők általában miért célozgatnak,utalgatnak valamire

amit szeretnének,miért kell nekünk férfiaknak kitalálni

mégis mit akarnak és még nem is biztos hogy arra gondolok

amit akar,van hogy nem kis idő beletelik amire kitalálom

mégis mit akar,mire jó ez?


2017. jan. 17. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Egy nőnek ez természetes, mi könnyen olvasunk a jelekből, utalásokból. Sokszor elfelejtjük, hogy a férfiak másként gondolkoznak. Mivel mindenki magából indul ki, néha furának tűnik, hogy miért nem éritek mit akarunk, olyan egyértelmű.
2017. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Azt akarjuk, hogy magadtól jöjj rá a dologra, ne nekünk kelljen a szádba rágni, mert akkor az jön le nektek, h milyen hisztisek/követelezősek vagyunk. Viszont ha te nem jössz rá magadról, akkor nem gondolkoztál eleget a problémán --> azaz ennyire sem érdekel a dolog --> Konklúzió levonva
2017. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ne ezért szoktak lenni a félreértések
2017. jan. 17. 12:06
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Az biztos. Ez van, mi nők magunkból indulunk ki, mert mi minden szó/tett mögé társítunk érzelmeket, és azt hisszük, a férfiak is
2017. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ffiak pedig nagyon nem
2017. jan. 17. 12:09
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Hàt nem tudom,van benne valami amit az elöttem hozàszolok îrtak.

Én viszont mindig mondom mit akarok.

N25

2017. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát én ezen dolgozok, hogy vmi megoldást találjak erre a problémára. Pl. Engem jó érzéssel tölt el, ha vehetek neki egy csokit vagy akármit, meglephetem a szülinapján, mert tudom, h akkor jó kedve lesz. Viszont ő még a szülinapomra sem vesz semmit, vagy nőnapra egy szál virágot se. Amivel nem az ajándék hiánya a probléma, hanem hogy ő nem akar engem boldoggá tenni? Pedig annyira egyszerű lenne, még pénzbe se kerülne egy szál virágot csórni, mégsem teszi. Ezzel nekem azt üzeni, hogy nem szeret. Ti férfiak ezzel mit üzentek?
2017. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mert ezt tanulták.


Engem apa nevelt, és arra tanitott, mindig azt mondjam, amit szeretnék, és ne célozgassak, mert nem jo dolog.


Igaza van, a mostohaanyám folyton mellébeszélt, meg azt várta, találjuk ki, mire gondol; egyszerüen a falra másztam tole. Soha nem tudott nyiltan kérni, csak tizenöt kerülövel.

Mindig ugy átlag a harmadik terelömondatánál hagytuk ott apával, aztán persze ment a sértödés, hogy MI nem figyelünk rá. Nem Ö a kommunikácioképtelen, áh...

2017. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Mert nők sajnos... előző kérdésnél leírtam,hogy pont ez engem is baromira idegesít,miért nem lehet megmondani hogy mit szeretne konkrétan... :/
2017. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

A Nők egy része szeret taktikázni, tervezgetni,irányítani és sajnos manipulálni is. Amiről beszélünk az a manipulálás kategóriába tartozik, tudatosan tesz célzásokat arra, hogy a férfi úgy viselkedjen, ahogy szeretné. Magyarán nem veszi át az irányítás felelősségét a kapcsolatban, de mégis eléri a célját....ügyes!!!

Egy párkapcsolatokban jártasabb férfi gyorsan felismeri ezt a viselkedést, de a fiatal naív srácokat úgy fel tudják fűzni az ujjukra, hogy a "papucs" jelző még nem is megfelelő jelző.

Az így viselkedő Nők szeretnek irányítani, domináns egyéniségek, és szándékosan olyan partnert keresnek maguk mellé, akiket irányítani tudnak.

39F

2017. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!